Субота, 06.03.2021, 16:36:19

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайта
Категории каталога
Наша история [34]
Материалы по истории посёлка, района и наша история вообще.
День сегодняшний [42]
Чем живёт посёлок сегодня.
Медицина и здоровье [124]
Полезные статьи и советы.
Отдых и туризм [15]
Отдых, путешествия, туризм
Всякая всячина [217]
Разное.
Гетьманський парк [4]
Все про Гетьманський національний природний парк
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всього відповідей: 361
Главная » Статьи » Всякая всячина

Куточки настрою: характеристика і функції

Кожна дитина з самого народження пізнає світ навколо себе. Батьки знайомлять його з предметами, тваринами, явищами природи і т.д. і всякий раз у малюка формується своє власне ставлення до всього цього. Саме таким чином і відбувається розвиток його внутрішнього світу. У дитячому садку вихователі також вчать дітей розуміти навколишній світ, а також свій і чужий настрій і стан. Сприяють цьому так звані «куточки настрою». Вони допомагають дитині оцінювати як свої емоції і почуття, так і настрій інших. Великий асортимент готових куточків для дитячого садка можна знайти за наступним посиланням:

https://stendua.com/stendi-dlya-dityachogo-sadka/ugolki-nastroeniya

Для чого необхідні «Куточки настрою»

Настрій - це та емоційна складова, яка безпосередньо впливає на діяльність кожної людини. Хороший настрій може спонукати людину до дії, а поганий, навпаки, стати свого роду гальмом. У той час як дорослі люди можуть здійснювати контроль над своїми емоціями, дітям це поки що недоступно.

Для того щоб навчитися контролювати свій емоційний стан, дуже важливо навчитися виявляти головні емоції. Саме для цього дорослі повинні навчати дітей розуміти свої емоції і правильно їх оцінювати.

Таким чином, подібні куточки настрою в першу чергу необхідні для того, щоб Психологічне благополуччя дітей зміцнилося. Основний принцип, який лежить в основі таких куточків – це візуалізація. Тобто вони здатні зробити видимим те, що приховано від людських очей. Вважається, що такий куточок буде ефективним лише в тому випадку, якщо при його створенні буде використано якомога більше реальних предметів. Складові у куточків настрою можуть бути самими різними, але кожен предмет в них має особливе значення і сенс.

Зберігати стабільний емоційний стан в наші дні досить складно. Це стосується як дорослих, так і дітей. Саме тому такі навички, як контроль над своїм настроєм необхідно розвивати з дитинства. Допомагати в цьому дітям можуть як батьки, так і вихователі в дитячих садочках.

Куточки настрою можуть бути як створені самостійно співробітниками дитячого садка, так і можуть бути придбані вже в готовому вигляді. У будь-якому випадку будь-який такий стенд повинен бути яскравим і привертати увагу дитини.

Таким чином, основними функціями подібних стендів вважаються:

- розуміння себе і своїх емоцій;
- розуміння емоційного настрою оточуючих людей;
- навчання контролю над своїми емоціями. 

Категория: Всякая всячина | Добавил: Vint (10.02.2021)
Просмотров: 34
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]