Пятница, 28.01.2022, 19:10:00

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Меню сайта
Категории каталога
Наша история [34]
Материалы по истории посёлка, района и наша история вообще.
День сегодняшний [47]
Чем живёт посёлок сегодня.
Медицина и здоровье [125]
Полезные статьи и советы.
Отдых и туризм [15]
Отдых, путешествия, туризм
Всякая всячина [223]
Разное.
Гетьманський парк [4]
Все про Гетьманський національний природний парк
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всього відповідей: 365
Главная » Статьи » День сегодняшний

Іван Лозовий: моя відповідь Тетяні Курбановій

ЗВЕРНЕННЯ ДО ІВАНА ЛОЗОВОГО 
ВІД ТЕТЯНИ КУРБАНОВОЇ

Шановний пане Лозовий! Поважаю Вас як мецената, благодійника... Але мені цікаво: чому у Вас стільки зла і ненависті до колишнього СРСР, до нашої країни?! Адже ми “не лізимо” в історію держави, у якій Ви народились і проживали; не аналізуємо період “великої депресії” та ін.

То яке Ви маєте моральне право звинувачувати нас, людей, які народились, навчались (до речі, безкоштовно) у вузах, мали стабільні місця роботи, безкоштовну медицину.. За Радянського Союзу наше місто славилось своїми заводами, фабриками, а села - тваринництвом.

А що зараз у нас?! Руїни на руїнах; діти з вищою освітою змушені працювати важко на панів по усьому світу; люди старшого покоління не живуть, а виживають. Сумно і боляче на все це дивитись і переживати.

А просуватись уперед ми зможемо ( як Ви пишете) тільки тоді, коли об'єднаємось, викорінемо кожен у собі злість і ненависть до опонентів, будемо вчитись домовлятись, а ненавпаки...

А Савченко М.Х .- це наша історія і тільки наша!  

Татьяна Курбанова


***

МОЯ ВІДПОВІДЬ ТЕТЯНІ КУРБАНОВІЙ


На  цій  сторінці відтворено звернення до мене від Тетяни Курбанової, яка з Лебедина, в соціальній мережі Фейсбук. Далі моя відповідь їй:

«Шановна пані Курбанова. СРСР це НЕ була країна, це була ІМПЕРІЯ, це була імперія ЗЛА, це була окупація України росіянами, які керували українцями з Москви, це вони влаштували штучний Голодомор, це вони створили НКВД  і  КҐБ,  які  убивали  українських  патріотів  або  саджали  їх  в  ҐУЛАҐ,  це вони, росіяни, Москва, розстрілювали заможніх селян аби заганяти людей в колгоспи. Ви повинні все це знати.

Я вас в нічому не звинувачую, бо я вас не знаю.

Але не треба про “лізете”. Я живу в Україні 30 років і в 1997-му році прийняв українське громадянство, мої предки жили на цій землі тисячу років, тож не пробуйте мені заткнути рота, це може зробити тільки моя смерть.

Але я точно знаю яким злом був той страшний радянський союз. Бо коли в Америці люди жили в достатку (не треба про “Велику Депресію”, там люди не гинули з голоду і після жили як багаті люди, а не жебраки в яких перетворили українців комуністи і Москва), в Україні люди жили важко, дуже важко. І дуже бідно. Я застав що таке було СРСР, черги, чекати поганеньке авто треба було 15 років (!), не можна було купити нормального холодильника, ні одягу, ні навіть зубної пасти. Чому ви намагаєтесь ігнорувати цю правду, що той радянський союз був БІДНИМ і геть ВІДСТАЛИМ?

Зараз? Розкажу вам про ЗАРАЗ. Це ви залишили на посадах комуняк, спочатку Кравчука, тоді Кучму, які і створили олігархів, які обкрадають вас до сьогодні, а ви далі за них та їх ставлеників голосуєте. За Зеленського, друга Коломойського, точно не я голосував, а ви.

Тож біда сьогодні саме від того, що такі як ви не усвідомили, для себе, що комунізм і СРСР це були СТРАШНІ явища, так, це історія, але історія ЗЛА. Тому так і живете.

Подивіться на сусідів, на Угорщину, на Польщу, на Чехію, там всюди негайно приблали комуністів, слуг Москви, і живуть багато, як справжні європейці. Тож робіть висновки, врешті-решті! Наприклад про те, що не варто зараз намагатись возвеличати доярку, яка була членом керівного органу злочинної 
комуністичної партії, Савченко.

Хочете домовлятись? З ким? З олігархами чи з місцевими князьками? З ворогами росіянами, які нас убивають? Отож. Допоки не зрозумієте хто є ворогами допоки будете бідними, бо вони будуть далі нас обкрадати і навіть убивати.

Так, я ненавиджу ворогів мого, українського народу, росіян, це вони ЗАРАЗ загарбали наші землі, вони зараз нас убивають. А ви любите росіян, вважаєте, що ми з ними “адін нарот” як каже Путін?»


Ненові роздуми


Пані Курбанова - це симптом. Симптом сотні років окупації, пропаганди брехні і залякування людей. Окупація бо це росіяни знищили нашу Незалежність сто років тому, це вони намагаються нас знищити сьогодні. Брехня бо українці і росіяни це точно не один народ, ми різні, дуже різні, росіяни люблять свого путлера, 
таке в нас не пройде і то слава богу.

А пропаганда, пропаганда це була та бідна доярка Марія Савченко. Чомусь вона не розуміли, що відбувається, що це таке радянський союз, який воював по всьому світу аби встановити свою диктатуру, який розстрілював українських селян аби загнати решту, як худобу, в ті колгоспи, який врешті-решт організував Голодомор в якому померли від страшного голоду до десяти мільйонів невинних в нічому чоловіків, жінок і дітей, в якому було зафіксовано канібалізм, випадки коли батьки їли тіла власних дітей. Оце був радянський союз. А не морозиво “Пломбір”. Бо коли кажуть, що “не все було погано” то це нісенітниця. Німці так не кажуть про період правління кровожерних нацистів. Тому що важливіше ніж морозиво це людське життя, і як люди живуть, гідно чи як раби.

Це наша історія, але це погана історія, історія бідності і відсталості, яка продовжується до сьогодні не випадково. Не випадково в нас надто багато людей ще (!) не усвідомили чим насправді був той союз. Не випадково слуги Москви, комуняки Кравчук, Кучма, створили олігархів.

Я не критикую Марію Савченко, я не знав її, як я не знав свого діда, який відбув 13 важких років заслання в Сибіру, ніколи не грався з ним будучи малим, ніколи не заглянув у його очі.

Це вони -- ВОНИ -- керівництво нашої Сумської області нещодавно голосували в обласній раді аби відзначити Марію Савченко. Та за що?! За підтасовані Стахановські подвиги? За важке життя і важкий труд? Але ж як правдиво зазначають чимало дописувачів у Фейсбуку, їхні батьки також важко працювали в тих колгоспах. Тоді коли американці збирали врожай комбайнами в союзі люди лазили рачки по полях. Життя було важким в радянському союзі для всіх крім для так-званої “еліти”, нащадки якої у багатьох випадках керують областю до сьогодні. Придивіться до них, ви їх знаєте. Директори колгоспів спритно перетворились на фермерів і знущаються з людей, крадуть землю в громад. Радянські чиновники залишились на своїх посадах або передали їх у спадок синочкам, які успішно продовжують наживатись за державний рахунок.

На 6-ій сторінці свіжого номера газети "Правдиве слово від Івана Лозового" (№ 37 від 14 грудня 2021 р.) є стаття “Юний герой Чубенко”. Про молодого хлопця, який любив Україну, намагвся її захистити і за це його вбили колаборанти з окупантами росіянами, катували і тоді розстріляли. Степану Чубенку поставили пам’ятник в його рідному Краматорську.

Де почесті нашим Сумським Героям, які віддали на алтарі свободи найціннішу жертву, власне життя, в російсько-українській війні аби ми могли спокійно жити. ЩЕ ВАЖЛИВІШЕ! ДЕ почесті наших захисникам сьогоднішнім? Чому так багато ветеранів російсько-української війни не можуть отримати належні їм по Закону землю, яку натомість роздерибанили чиновники і місцеві князьки?

Ні, додумались відзначити доярку Савченко. Сміх і гріх.

Мене часом запитують, як це зробила пані Курбанова, чому я буваю таким злим. А я запитую у відповідь вас усіх: як можете не бути злими від того, що відбувається, від того в що перетворили нашу Україну?

Так, наша історія, історія українського народу, не проста і в неї багато різних сторінок, але свою історію, як і іжиття, ми вибираємо самі.

Тож за вами - вибір. Савченко чи Чубенко?

Іван Лозовий
 

Категория: День сегодняшний | Добавил: Vint (15.12.2021)
Просмотров: 66
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]