Воскресенье, 05.12.2021, 16:52:58

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Меню сайта
Категории каталога
Наша история [34]
Материалы по истории посёлка, района и наша история вообще.
День сегодняшний [46]
Чем живёт посёлок сегодня.
Медицина и здоровье [125]
Полезные статьи и советы.
Отдых и туризм [15]
Отдых, путешествия, туризм
Всякая всячина [223]
Разное.
Гетьманський парк [4]
Все про Гетьманський національний природний парк
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всього відповідей: 363
Главная » Статьи » День сегодняшний

Без служби, без честі

Можна простити тих хто подумає, що це очі поліцейського, представника правоохоронних органів, під час невдалої спроби провести сесію міської ради в Лебедині 29-го вересня. Ні. Це очі пса, слухняної собаки, яка нічого не знає і не хоче знати про Закон, про справедливість, а тільки служить за командою хазяїнів. Не дарма два автобуси таких псів неФеміди завезли із Сум в Лебедин на цю подію, в них завдання було супроводжувати спробу незаконного захоплення влади в громаді. Так, ви правильно прочитали. Осіб в погонах нагнали аби допомогти порушувати Закон.

Чому я так часом нервую з приводу того радянського союзу, коли дехто намагається -- умисно чи неумисно -- зробити вигляд, що тоді було гарно, добре або просто непогано. Тому що це - БРЕХНЯ. В першу чергу через велике ЗЛО яке вчинив радянський союз українцям, убивши до 10 мільйонів невинних в нічому чоловіків, жінок і дітей під час штучного голоду, Голодомору, велике ЗЛО від тотальної експлуатації партійною верхівкою людей приречених до бідності і відсталості. Не випадково бідність і відсталість тривають до сьогодні, бо партійна недоеліта радянського союзу хутко перефарбувалась в демократи, в патріоти, в бізнесмени. Але те, що ці люди є демократами, патріотами, підприємцями, це БРЕХНЯ.

Брехня яка вирішально впливає на наше життя сьогодні. В радянському союзі не було закону, була тільки воля комуністичної партії, партноменклатури. Почитайте на 7-ій сторінці свіжого номера газети "Правдиве слово від Івана Лозового" як українці намагались протистояти запровадженню цілого народу в неволю. Тож людей катували, убивали, аби забрати у них все.

Сьогодні панує воля їх нащадків, нащадків КҐБістів, партноменклатурщиків, директорів колгоспів, чиновників, це вони створили великих і малих олігархів, місцевих князьків, депутатів, або просто ними самі стали. Це їхню волю виконують органи влади, в тому числі поліція, які повинні служити людям. Натомість все для себе. Земля, наприклад. Депутати Лебединської міської ради проголосували для себе, своїх родичів, кумів, друзів, сотні і сотні гектарів землі, а селяни хай виздихають. Так колись компартійна рать рятувалась під час страшного Голоду в 33-му, а звичайні люди хай гинуть. Щоб перекрити свої злочини перед народом вони БРЕШУТЬ. Що, буцімто, це не вони, не депутати, вирішували, хоча це 100% брехня і тільки і виключно депутати місцевої ради можуть приймати рішення про виділення землі. Але брешуть. Тому. що ніхто не дасть їм в пику хоча б за брехню, якщо не за те, що розкрали і розкрадають Україну.

І хіба це тільки на Лебединщині? Повсюди давно як розбазарили землю для себе і своїх, докрали те, що залишилось. Чому так? Зовсім просто. Тому що ми цього дозволяємо. Виплине новий олігархічний проект “нові слуги” чи якась інша холєра і люди поринуть за ними. Бо не хочеться розібратись. Легше і простіше робити як завжди. Тож маємо.

Пора самим все зробити.

Вже давно як очевидним став прогресуючий занепад Сумської області. Обезлюднення і навіть просто вимирання від різних болячок які жодного відношення не мають до коронавірусу, бідність і відсталість ведуть до зникнення області як такої під акомпанімент веселої музики і усміхнених рил можновладців. Дві причини на це зовсім зрозумілі: пасивність людей і розкрадання, корупція. Область справляє враження корабля “Титанік” на якому керівництво обговорює на який колір перефарбували палубу, з декотрих кают лунає музика і тільки окремі самошедші бігають і кричать: “Тонемо!”

Чи є порятунок? Звісно, є. Він один. Це ми самі. Давно пора повністю забути про державу, яка не на нас працює і слугує механізмом нашого же розкрадання і розбазарювання. Пора забути про політиків і депутатів крім як опонентів, навіть ворогів, наших. Бо це вони нас обкрадають.

Що саме робити — та все що забажаємо! Село може об’єднатись і консервувати гриби, продавати їх в Київ. Зібратись і продавати молоко разом, а не поодинці, вимагаючи спільним, залізним кулаком нормальну ціну. Вийти і захистити пасовисько разом не тому, що ми самі ним користуємось а тому, що це надбання громади і життя і розвиток кожного в громаді і це наш розвиток і успіх. Створити майстерню з різблення дерева, плетіння, шиття, виготовлення смачних пиріжків. Хто має таку можливість може за короткий час стати програмістом і заробляти від тисячу доларів на місяць, а навчитись можна безкоштовно.

Зараз доступними через Інтернет є безліч ресурсів, безкоштовних, як розпочати бізнес, як вирощувати, збирати, виготовляти, безкоштовна юридична консультація, навіть мікрокредити. В найближчих номерах цієї газети будемо відтворювати частину цих ресурсів, як приклад тих можливостей, які є.

Я буду допомагати, тим хто хоче щось робити самому.

Дехто у відповідь на такі заклики опустить руки. Це тому, що вони давно як здалися і живуть-доживають як попало, вже привикли виживати і не більше, а виживання в цьому житті це уповільнена смерть. Не будьте як вони. Бо це найгірший наслідок того довбаного радянського союзу, терпіння нестерпного і очікування, що хтось, щось, десь, якось. В радянському союзі не настільки знищували народні багатства як індивідуальну ініціативу, відчуття власних сил і цим користуються негідники до сьогодні. Вони нас обкрадають, заспокоюють, очі замилюють. А ми терпимо. Тож пора проснутись, очуняти, розплющити очі і ДІЯТИ.

І це реально. Мені пощастило познайомитись з підприємцями Сумщини, середнього рівня, які вклали довгі безсонні ночі в свій бізнес, які не тільки створили робочі місця з нуля, а й розвивають свою справу. Більше того, декотрі з них пропонували мені безкоштовну допомогу за їх власною ініціативою, а це — надихає! Бо це люди які не вкрали, а самі ЗРОБИЛИ. Тож потрібно робити.

Іншого виходу не бачу.

Тож дійте. Почнете сьогодні, за не довгий час буде толк. Діятимете по-старому і буде, по-старому.

Іван Лозовий

Категория: День сегодняшний | Добавил: Vint (14.10.2021)
Просмотров: 108
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]