Главная » Фотоальбом » Разное » Благоустрій » Ремонт 2014

Ремонт 2014

вул. Ленінградська
781 7 0.0

Добавлено 20.06.2014 ekaterina-obodec

Всего комментариев: 7
0
1 vorskla1968  
Сподіваюся, що на ремонті дороги, якою мер їздить на роботу, виконання виборчих обіцянок нашого голови не закінчаться. Шановний Л.Г.Клизуб, які Ваші подальші плани стосовно ремонту дорожного покриття на інших вулицях селища?

2 scorpion  
Відкрию я одну сташенну таємницю: вул.Ленінградська - це ЦЕНТРАЛЬНА вулиця нашого селища! Отже, вона,як поріг будинку - по ньому складається перше враження про дім і людей у ньому. І ще один величезний секрет - крім голови по цій вулиці іздять ще багато інших людей! Рух тут чи не найбільший. Але то велика таємниця
А ще пропоную пройтися пішки по нашій вулиці, особливо після дощу, коли машини, потрапляючи у ямерю, обливають перехожих так ото щедро і до схочу. Повторюю, рух тут і автомобілів і пішоходів найбільший, бо вулиця центральна: і пасажири автовокзалу тут, і мешкаці інших вулиць прямують до центру, і базар... І чому не виникало питань стосовно інших вулиць, наприклад Молодіжної чи Чернишевського, де теж дороги приводили до ладу.Втім, раз на тиждень голова робить об'їзд майже кожної вулиці, отож і там він їх робитиме для себе?

3 Leonid  
Хочу всіх заспокоїти, поточні та капітальні ремонти планується зробити на більшості вулиць селища.

4 scorpion  
А взагалі на останній сесії селищної ради до відома депутатів було доведено перелік вулиць, які планується ремонтувати у цьому році. Роботи будуть проведені відповідно до виплат казначейством.

5 Сергей  
коли йдуть пішки по вул.Ленінградській - користуються тротуарною доріжкою яка має тверде покриття...

6 scorpion  
Одразу видно, що Ви там пішки ніколи не ходили

7 vorskla  
У нас стільки вулиць,що на всі навряд чи хватить ремматеріалів!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]