Субота, 06.03.2021, 15:10:59

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайта
Разделы новостей
"Местные" новости [1749]
Новости посёлка, района, области.
В Украине [1364]
Новости Украины
В мире и вообще [1034]
События в мире
Календарь новостей
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всього відповідей: 361
Главная » 2018 » Жовтень » 30 » Депутати районної ради звернулися до Президента України
Депутати районної ради звернулися до Президента України
14:57:57

Головними питання на минулій сесії районної ради стали фінансові. Зважаючи на завершення фінансового року, кошти розподілялися і перерозподілялися з метою їх найбільш ефективного використання.

Так, завдяки економії на путівках до оздоровчих таборів, правильніше сказати, здешевлення їхньої вартості, вдалося поповнити фонд заробітної плати для вчителів. Також на 540 тисяч гривень поповнився фонд заробітної плати вчителів за рахунок субвенції, запланованої на шкільний автобус. Як з’ясувалолося, кошти на автобус можна було планувати лише з місцевого бюджету, а не державної субвенції. Так що вчителі будуть із зарплатою, а от кошти на шкільний автобус доведеться пошукати на місці. Про все це доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Дмитриченко.

Головний лікар центральної районної лікарні Роман Побідинський повідомив, що Пожнянська сільська і Кириківська селищна ради перерахували кошти на придбання інсуліну. Також головний лікар доповів про створення з 1 листопада замість нинішньої центральної районної лікарні комунального некомерційного підприємства для лікування хворих. Це зроблено для дотримання сучасних вимог стосовно функціонування лікарень, і якихось катастрофічних змін під цим не передбачається. Головним лікарем залишається тут Роман Побідинський.

Заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний виступив із декількох питань, але найбільшу реакцію серед депутатів викликала Програма розвитку малого та середнього підприємництва. Вона, зокрема, передбачає компенсацію відсотків за кредитами для підприємців, якщо вони використовують кредити саме для розвитку своєї справи.

Значна частина коштів залишилася невикористаною. Тому депутат Віктор Костров запитав, як це могло трапитися. На це Микола Скоромний повідомив, що для оформлення необхідних документів потрібно докласти немало зусиль, і підприємці воліють обходитися власними силами. Але приклади погашення відсотків по кредитах державою в районі є. Тому всі бажаючі підприємці можуть звернутися з даного питання до райдержадміністрації, де їм нададуть необхідну інформацію.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Іван Бондаренко, виступаючи з питання до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2017 р. «Про районний бюджет Великописарівського району на 2018 рік», навів цілу низку цифр.

Зокрема, доходну і видаткову частини загального фонду районного бюджету збільшено на 2 334 057,58 гривень, у тому числі за рахунок збільшення:

медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам зі збільшенням видатків по головному розпоряднику бюджетних коштів Великописарівській районній державній адміністрації для центральної районної лікарні на суму 845 100 гривень, із них:

— на первинну медичну допомогу населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами — 269 600 гривень;

— на первинну медичну допомогу населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами —   575 500 гривень.

Субвенції з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам із особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 12 942 гривні, зі збільшенням асигнувань відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації, а саме:

— на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів   5 681 гривню;

— на підтримку осіб з особливими освітніми потребами загальноосвітніми навчальними закладами (видатки споживання) — 7 261 гривню, в тому числі: на виплату заробітної плати — 2 328 гривень, нарахування на заробітну плату 513 гривень, придбання спеціальних засобів для навчання 4 420 гривень;

— субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду за рахунок субвенції з державного бюджету зі збільшенням асигнувань по відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації:

— на придбання обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин на суму 6 470 гривень.

Іншої дотації з обласного бюджету на суму 1 254 500 гривень, збільшено асигнування по головному розпоряднику бюджетних коштів Великописарівській районній державній адміністрації центральній районній лікарні на виплату заробітної плати, а саме:

— на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню — 894 469 гривень;

— на первинну медичну допомогу населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами — 111 858 гривні;

— на первинну медичну допомогу населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) — 248 173 гривні;

— іншої субвенції з обласного бюджету — на суму 109 380,58 гривень, збільшено асигнування по головних розпорядниках бюджетних коштів, а саме:

— відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації на придбання музичного обладнання Будинку дитячої та юнацької творчості в сумі 5 500 гривень;

— управлінню соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації:

— на компенсаційні виплати за пільговий проїзд інвалідам війни та учасникам бойових дій із числа учасників антитерористичної операції, добровольцям, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, особам, що супроводжують інваліда війни І групи з числа учасників антитерористичної операції на суму 3 807,36 гривень;

— на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на суму 73,22 гривні.

Фінансовому управлінню Великописарівської районної державної адміністрації для надання іншої субвенції Великописарівській селищній раді на поточний ремонт дошкільного навчального закладу «Оленка» смт Велика Писарівка в сумі 100 000 гривень;

— іншої субвенції з бюджету Кириківської селищної ради на суму 100 000 гривень, зі збільшенням видатків по головному розпоряднику бюджетних коштів Великописарівській районній державній адміністрації центральній районній лікарні:

— для оплати інших енергоносіїв по терапевтичному відділенні №2 (Кириківка) — 7 500 гривень та інше.

На сесії було розглянуто й низку інших питань. Серед яких — організація призову громадян на строкову службу. Так, районний військовий комісар Сергій Пономарьов звернувся до керівників сільських та селищних рад із проханням посприяти призову. Поки що при плані осіннього призову 20 чоловік призвано на службу всього 5. На це депутати та керівники рад заявили свою підтримку у разі, якщо і представники військкомату будуть з’являтися на території рад і особисто працюватимуть над призовом.

А ще на сесії районної ради депутати спрямували звернення до Президента України про скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни для газ для населення. Щоправда, депутат районної ради з Вільного Олександр Бодарєв, який намагався зберегти Вільненське відділення зв'язку і підготував для цього відповідне звернення до Президента на минулій сесії, вочевидь не отримавши ніякої відповіді, скептично поставився і до звернення щодо ціни на газ. Якщо не в силах районних депутатів вирішити навіть місцеву проблему - зберегти відділення зв'язку, то що вже говорити про проблему загальнодержавного масштабу?!

За матеріалом районної газети "Ворскла"

Категория: "Местные" новости | Просмотров: 551 | Добавил: Vint
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]