Середа, 21.10.2020, 13:49:27

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайта
Разделы новостей
"Местные" новости [1729]
Новости посёлка, района, области.
В Украине [1361]
Новости Украины
В мире и вообще [1033]
События в мире
Календарь новостей
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всього відповідей: 361
Главная » 2018 » Травень » 24 » Стали жертвою торгівлі людьми - зверніться по допомогу!
Стали жертвою торгівлі людьми - зверніться по допомогу!
10:19:08

Представники громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» провели у Великописарівській районній раді адвокаційну зустріч із керівництвом районної ради та районної державної адміністрації, із працівниками соціальних служб, в функціональні обов’язки яких входить робота в напрямі протидії торгівлі людьми та надання постраждалим відповідної допомоги.

Поняття «адвокація» включає в себе практичну діяльність, спрямовану на представництво і захист прав та інтересів певної соціальної групи. Наразі мета зустрічі полягала в поширенні інформації щодо захисту прав та інтересів людей, які потрапили в скрутні життєві ситуації, ставши жертвами торгівлі людьми. Постраждалих від торгівлі людьми можуть ідентифікувати державні соціальні структури, правоохоронні органи,  заклади охорони здоров'я, неурядові організації, прикордонна служба  та  ін. На практиці процедура виявлення  найчастіше відбувається через правоохоронні  органи та неурядові організації. Серед таких неурядових організацій -  і громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», яка може стати на захист ошуканих і певною мірою компенсувати витрати людей.

Сумські  представники відзначили, що більшість українських заробітчан за кордоном стають жертвами торгівлі людьми, часто самі того не усвідомлюючи. Адже якщо людині обіцяли одну роботу, а змушують її  працювати на іншій, якщо виплачують меншу обіцяної зарплату, якщо в заробітчанина забирають паспорт на період перебування за кордоном, - це вже ознаки торгівлі людьми. І навіть якщо заробітчанин повернувся додому живий і неушкоджений, але не заробив грошей через те, що його обдурили, він має право звертатися до Професійної Ліги соціальних працівників Сумщини, де можуть надати матеріальну допомогу для реабілітації такого заробітчанина вдома. Зокрема, Професійна Ліга  допомогла вже не одній родині нашої області відчути себе впевненіше в житті, надавши їм можливість працювати на себе, нікуди не виїжджаючи. Для цього були придбані електропечі, доїльні апарати, мотоблоки, вулики для розведення бджіл тощо.

Взагалі  «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» може надати такі види допомоги: правова (юридичні консультації, підготовка позовних заяв на відшкодування  моральних та матеріальних збитків, відновлення втрачених документів, допомога у поновленні прав власності, реєстрації, встановлення (відновлення) опіки над дітьми, представництво інтересів у суді тощо); медична (комплексне медичне обстеження та лікування); психологічна (консультації психолога, психодіагностика, психотерапія тощо);  допомога в реалізації права на отримання соціальних виплат згідно з діючим законодавством; надання тимчасового притулку та забезпечення харчуванням; допомога в перекваліфікації та отриманні нової спеціальності; допомога у працевлаштуванні чи створенні власного бізнесу; допомога в отриманні або відновленні освіти. Також допомога у поверненні на батьківщину близьких, у т.ч. іноземних громадян, пошук сімей неповнолітніх, які постраждали від торгівлі людьми, або поміщення їх у спеціальні заклади для неповнолітніх; матеріальна допомога на задоволення першочергових потреб: проживання, харчування, одяг.

Під час зустрічі в районній раді представники громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» відзначили, що, на їхню думку, новостворені ОТГ не мають чіткого бачення та системної роботи щодо протидії торгівлі людьми. В умовах децентралізації влади може втратитися механізм виявлення та допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Тож Ліга розробила Проект «Здійснення контролю на виконання політики протидії торгівлі людьми в Сумській області» і пропонує включити його як окремий розділ у програми соціально-економічного розвитку громад.

Для тих, кого зацікавила ця інформація, надаємо контактний телефон представника «Професійної Ліги соціальних працівників Сумщини»: 063-149-49-03 (голова правління — Едуард Володимирович Глоба) і бажаємо, щоб ви ніколи не стали жертвами підступного обману.

Для збільшення зображення натисніть на фото

Категория: "Местные" новости | Просмотров: 480 | Добавил: Vint
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]