Завершились спартакіади - 2017
16:49:34

Завершились селищна та районна спартакіади громадської організації ВФСТ «Колос» АПК України.

В селищній спартакіаді брали участь 7 колективів фізкультури, в районній – 11 (з 16 колишніх сільських та селищних рад). До вже звичних «неучасників» - колишніх Вищевеселівської, Іванівської, Катанської (зараз входять до Кириківської об’єднаної громади) та Дмитрівської сільських рад цього року додалась Тарасівська сільська рада, що стало повною несподіванкою.

Серед інших сільських рад боротьби, як такої, не відчувалось: брали участь в тих змаганнях, в яких захотілось.

Великописарівська команда виступала у всіх видах змагань і цілком закономірно стала першою в загальнокомандному заліку, набравши 70 очок. Друге та третє місця у Розсошів та Попівки, які набрали відповідно 32 та 26 очок. В основному команди сільських рад брали участь у 2-х – 3-х видах спорту. Мені здається, що в таких видах, як шахи, шашки, настільний теніс, волейбол мали б виступати команди всіх без виключення сільських рад, а не 3-4.

Щодо селищної спартакіади. Переможцем стала команда «Форум», яка взяла участь у всіх 5-ти видах спорту і набрала 47 очок. Також у всіх видах спорту взяла участь команда ліцеїстів і цілком закономірно посіла 2-е місце з результатом 36 очок. Освітяни не спромоглися знайти 2-х шашистів (!), не виставили міні-футбольну команду і з результатом 20 балів посіли 3-е місце в турнірній таблиці. Далі йдуть команди школярів, прикордонників, газовиків та держслужбовців, які брали участь лише в 2-х видах спорту.

Минулої суботи я написав замітку у районну газету «Ворскла» щодо Кубку закриття сезону. Дещо неоднозначно читачі могли сприйняти інформацію про переможця – команду Солдатської сільської ради. Справа в тому, що наразі в першості (якої не було) та в кубках району ліміту на легіонерів немає, то ж в змаганнях можуть брати участь всі, в кого є така можливість. Організатори будуть лише вдячні командам за участь.

Андрій Гапоненко, голова РО ВО ВДФСО «Колос» АПК України

Категория: "Местные" новости | Просмотров: 98 | Добавил: Vint
Всего комментариев: 1
0
1
Вітаю команду "Форум" - багаторічного незмінного чемпіона спартакіади селища hooray

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.