2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всего ответов: 357
Главная » 2016 » Сентябрь » 12 » У день фізкультурника прошйов турнір з міні-футболу
У день фізкультурника прошйов турнір з міні-футболу
10:57:31

Друга субота вересня – День фізичної культури та спорту. Цього дня у Великій Писарівці проводились змагання на першість селища з міні-футболу. Змагання проводились на міні-футбольному майданчику стадіону «Колос». До місця змагань прибули 3 команди з чотирьох заявлених (команда ліцею на змагання не з’явилась). Вирішили грати по круговій системі.

За жеребом першими грали команди «Форум» та «Освіта». Форумчани першими призвичаїлись до своєрідного майданчику (висока трава, кучугури піску та подекуди навіть каміння, дивіться фото – ред.) і «розпечатали» ворота суперників ударом головою. Ціною неймовірних зусиль освітяни змогли зрівняти рахунок – 1:1.

В наступній зустрічі «Освіта» грала проти школярів. «Наставники», якщо можна так сказати, перемогли своїх учнів з розгромним рахунком 5:0. Наразі, щоб завоювати перше місце, гравцям «Форуму» потрібно було перемагати школярів з різницею в 6 м’ячів. Особисто мені здавалось, що «міссія нєвиполніма» - 6 м’ячів за 20 хвилин гри… Та «Форумчани» доклали максимум зусиль для цієї перемоги – вже за 18 хвилин рахунок був 6:0 на їхню користь.

Отже, 1-ше місце посіла команда «Форум», 2-ге – «Освіта» і 3-є – школярі. Всі команди були нагороджені грамотами районної організації ФСТ «Колос».