Всего ответов: 357
Главная » 2016 » Февраль » 2 » Змагалися на першість із волейболу
Змагалися на першість із волейболу
13:30:48

Минулої суботи у спортивному залі Великописарівської спеціалізованої школи пройшли змагання на першість райцентру з волейболу (в рамках щорічної селищної спартакіади).

Цього року крім вже традиційних учасників спартакіади: команд держслубовців, районного відділу освіти, прикордонників та команди форумчан нашого сайту «Форум», участь у змаганнях взяла команда «Газовик» на чолі з Андрієм Цілуйко – головним майстром Кириківської газової дільниці. До речі керівникам підприємств та організацій Великописарівщини варто брати приклад з капітана газовиків, адже він не просто зібрав команду із працівників свого підприємства, а команда приїхала на змагання власним коштом, та ще й по результатам турніру виборола призове місце. Чому вже котрий рік поспіль не беруть участь у змаганнях команди тієї ж поліції, митників, РЕМу та інші – залишається загадкою…

За жеребом першими зіграли команди „Форум” і „Прикордонники”. Цього року троє ветеранів команди форумчан з різних причин не змогли взяти участь у змаганнях (це Олександр Бриль, Володимир Скляр та Віталій Лаптєв), проте кістяк команди у складі Григорія та Анатолія Лісничих, Романа Бантова і Володимира Нечвоглода вдало доповнили молоді форумчани Ярослав Гавриленко, Віталій Чайка та Андрій Коваль. Прикордонники теж зібрали досить сильну команду, але по ходу турніру їм фатально не щастило…

У першій партії прикордонники поступилися з рахунком 16:25, а в другій їхня гра була більш змістовною. Але все ж форумчани перемогли з рахунком 25:21. Загальний рахунок склав 2:0 на користь команди „Форум”.

Цікавою була друга гра, під час якої освітяни зустрічалися з газовиками. У першій партії вели газовики, та освітяни зробили фінішній ривок і вирвали перемогу з рахунком 25:21. У наступній партії газовики не дали шансу супернику, перемігши з рахунком 25:15. Вирішальна партія, що грається до 15-ти м’ячів, закінчилася з рахунком 18:16 на користь газовиків.

У третій грі першості прикордонники досить легко (25:14, 25:10) перемогли команду держслужбовців.

Форумчани з рахунком 2:0 (25: 22 і 25:15) перемогли команду освітян, а газовики з таким же загальним рахунком 2:0 (25:11 і 25:12) перемогли держслужбовців, після чого останні вирішили закінчити змагатися.

У грі прикордонників із освітянами напруженість була максимальною: першу партію беруть прикордонники — 27:25, у другій зустрічі вони знову забивають 27 м’ячів але пропускають 29, третя партія знову закінчується з мінімальним розривом — 20:18 на користь освітян. Наднапружена боротьба, у якій освітяни посто вирвали перемогу у прикордонників.

Форумчани з однаковим рахунком 25:14 двічі перемогли газовиків, а ось у грі прикордонників з газовиками переможець визначився лише у третій партії. Знову надзапекла боротьба, грали майже на рівних — 13:25, 25:21 і 14:16, і знов уприкордонникам «не пощастило».

Отже, турнір закінчився з такими показниками: „Форум” — абсолютний переможець — 12 очок, „Газовик” з 9 очками на 2-му місці, „Освітяни” — на 3-му місці з 6-ма очками.

Фотозвіт про змагання дивіться у нашому фотоальбомі ТУТ

Найближчої суботи відбудеться вже районний турнір з волейболу. Запрошуємо всіх вболівальників.

Андрій Гапоненко, голова ФСТ „Колос” Великописарівського району.