Воскресенье, 17.02.2019, 13:20:58

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Меню сайта
Разделы новостей
"Местные" новости [1615]
Новости посёлка, района, области.
В Украине [1342]
Новости Украины
В мире и вообще [1032]
События в мире
Календарь новостей
«  Март 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всего ответов: 357
Главная » 2013 » Март » 26 » Великописарівські освітяни ділилися досвідом з російськими колегами
Великописарівські освітяни ділилися досвідом з російськими колегами
11:28:30
У рамках Міжнародного партнерства в загальноосвітніх навчальних закладах і на виконання обласної програми „Освіта Сумщини у 2012 — 2015 роках” і районної програми «Освіта Великописарівщини у 2012 — 2015 роках» у кінці 2012 року відділом освіти Грайворонської районної державної адміністрації Бєлгородської області Російської Федерації і відділом освіти Великописарівської районної державної адміністрації була підписана угода про довготривалу співпрацю у сфері науки й освіти.

Виявляючи спільне бажання до подальшого зміцнення дружніх відносин, беручи до уваги близькість культур і традицій культурного спілкування двох народів, дві сторони зобов’язалися удосконалювати роботу з подальшим розвитком співпраці у сферах науки і освіти шляхом обміну делегаціями і спеціалістами, сприяти встановленню прямих контактів між установами, обміну інформацією і досвідом у сфері організації і модернізації освіти, творчими учнівськими колективами, а також проведенню симпозіумів і „круглих столів”, спортивних та інших змагань та конкурсів, активно сприяти участі в наукових і науково-методичних семінарах, конференціях та інших заходах.

Працівники районного відділу освіти побували у росіян. Вони відвідали Міжнародний науково-методичний семінар у Козинській середній загальноосвітній школі Російської Федерації. Нещодавно російська делегація зробила візит до нас - у Великописарівській спеціалізованій школі І — ІІІ ступенів відбулася зустріч-подорож „Знайомство з рідним краєм” (репрезентації міні-проектів).

Делегацію з Росії радо зустрічали начальник відділу освіти, молоді і спорту й завідувач райметодкабінетом. Голова РДА Віктор Гонтаренко гостинно запросив росіян до себе в кабінет, поцікавився метою приїзду, справами освітянської галузі, згадав своїх земляків, які проживають у сусідніх селах Росії.

У Великописарівській СЗОШ І — ІІІ ступенів гості ознайомилися із педагогічним колективом школи, директор коротко розповіла про досягнення й успіхи школярів, традиції навчального закладу, про основні напрями роботи з батьками учнів, плани на майбутнє.

Керівник муніципальної методичної служби Грайворонського району, завідуюча кафедрою теорії і методики виховання Бєлгородського інституту підвищення кваліфікації і професійної підготовки спеціалістів, директор Козинської середньої загальноосвітньої школи Грайворонського району побували на районному семінарі заступників директорів із виховної роботи з теми „Краєзнавство як один із ціннісно-мотиваційних компонентів формування світогляду юних громадян України”, під час якого акцентувалася увага на краєзнавстві як шляху до майстерності вчителя, екологічному та культурному аспектах краєзнавчої роботи з учнями у своїх навчальних закладах. Досвідом інноваційного пошуку вчителів поділилася з учасниками семінару заступник з виховної роботи Великописарівської СЗОШ І — ІІІ ступенів.

Після закінчення теоретичної частини семінару всі мали змогу відвідати репрезентацію краєзнавчого проекту „Мій рідний край, моя Великописарівщино...”, під час якої вчитель разом із учнями 8 класу торкнулися сторінок історії рідного краю. Цікавими були виступи-дослідження учнів щодо історії виникнення селища, його розвитку, звичаїв і традицій місцевих жителів, видатних осіб. У цікавій формі шляхом проведення анкети, вікторини учні перевіряли свої знання про рідний край, висловлювали своє бачення щодо майбутнього Великої Писарівки.

Краєзнавство в позакласній роботі продовжилося екскурсією до шкільної світлиці, під час якої учні-екскурсоводи ознайомили з колекцією українських старовинних речей домашнього вжитку, одягу, знарядь праці, що знаходяться у світлиці, й розповіли про їх застосування, а також торкнулися звичаїв і традицій українського народу.

А далі учасники семінару мали змогу побачити майстер-клас виготовлення ляльки-мотанки й мистецтво декупажу, який продемонстрували учасники гуртка „Українська вишивка”, де керівник — вчитель Катерина Обідець — завжди удосконалює свою майстерність, прищеплює учням любов до українських традицій. Катерина Олександрівна — творча й неординарна натура, завжди у постійному пошуці нового, не зупиняється на досягнутому. Разом із учнями бере активну участь у різноманітних виставках-конкурсах, де посідають призові місця. Вчитель та її вихованці також є активними учасниками усіляких районних заходів, на яких представляють на розсуд глядачів і поціновувачів мистецтва свої вироби. Катерина Олександрівна охоче ділилася з гостями секретами успіху у виготовленні виробів, давала вичерпні відповіді на їхні запитання.

Учитель - пані Артюшенко - познайомила всіх учасників заходу із роботою ізостудії. Вона розповіла, що для дітей, які бажають займатися образотворчим мистецтвом, відкриті чималі можливості для створення художніх образів і композицій. Учні працюють із різних видів образотворчого мистецтва: живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, а також вивчають різні жанри: портрет, пейзаж, натюрморт. Вони створюють сюжетно-тематичні композиції, працюють за пам’яттю, з натури, за уявою, постійно вивчають образотворчу грамоту. Для цього є всі відповідні умови. Чимало вихованців щорічно посідають призові місця у різноманітних конкурсах. Принагідно організовують виставки малюнків - у школі постійно діє виставка дитячих робіт.

На завершення гості мали екскурсію до картинної галереї художника П. Нечвоглода.

Представники освітянської галузі з Росії подякували всім за теплий прийом, організацію проведення заходу й запросили своїх українських колег до себе на гостину.

Більше фото ТУТ
Категория: "Местные" новости | Просмотров: 518 | Добавил: Vint
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]