Понедельник, 18.03.2019, 17:27:56

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

Поиск по сайту

ИнформБюро
Статистика

Полный анализ сайта

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Меню сайта
Разделы новостей
"Местные" новости [1617]
Новости посёлка, района, области.
В Украине [1342]
Новости Украины
В мире и вообще [1032]
События в мире
Календарь новостей
«  Ноябрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наш опрос
Оцените наш сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Неплохо
4. Плохо
Всего ответов: 357
Главная » 2012 » Ноябрь » 30 » Кандидата зняли законно?
Кандидата зняли законно?
13:15:35
Адміністрація сайту звернулася до голови Великописарівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Кучкової В.П. з проханням надати інформацію по питанню зняття з виборчого процесу кандидатури на посаду селищного голови Сіденко Г.І, який висувався від Великописарівської первинної парторганізації ВО «Батьківщина». Ось яка інформація була нам надана.

При поданні кандидатури на посаду селищного голови була допущенна помилка. Суб’єктом звернення виступила Великописарівська селищна первинна організація ВО «Батьківщина», яка відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» від 30 серпня 2010р №2491-VI ( надалі - даного Закону) не мала права цього робити як місцева парторганізація. Цю помилку відповідно до законодавства можна було виправити зміною суб’єкта подання або самовисуванням даного кандидата в установлені строки, а саме - не пізніше, ніж за 24 дні до дня виборів (ч.2 ст.42 даного Закону).

Великописарівська селищна виборча комісія, яку очолює голова Бокань Н.С., прийняла від Сіденка Г.І. документи на реєстрацію. Не знайшовши підстав для відмови у реєстрації відповідно до п.2. ч.1 ст.44 даного Закону в термін, який визначений ч.4 ст.42 даного закону, комісія зареєструвала кандидатом на посаду селищного голови Сіденка Г.І, це підтверджується рішенням Великописарівської селищної виборчої комісії від 19 листопада 2012р. під № 4. Копію рішення було надано самому кандидату. Це також підтверджується посвідченням, яке було видане Сіденку Г.І. з порушенням в установленій формі, а саме: воно не мало числа видачі, номеру по порядку, а саме головне - не мало печатки відповідної Великописарівської селищної виборчої комісії, а також з підробленим підписом голови районної територіальної комісії М.П.Обідця, який до цього ніякого відношення не має. М.П Обідець особисто підтвердив, що такі посвідчення він не підписував. Іншим кандидатам були видані аналогічні посвідчення за підписом М.П.Обідця, але з печаткою Великописарівської селищної виборчої комісії. Наголошую, ми можемо надати ксерокопії таких посвідчень, які були видані іншим кандидатам. Такі дії членів Великописарівської селищної виборчої комісії підпадають під дію ст.358 ККУ.

23 листопада 2012р. голова Великописарівської селищної виборчої комісії Бокань Н.С виносить на засідання Великописарівської селищної комісії питання про скасування рішення про реєстрацію кандидатом на посаду селищного голови Сіденка Г.І всупереч Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» від 30 серпня 2010р №2491-VI . Рішенням селищної комісії №7 від 23 листопада, яку очолює Бокань Н.С., скасовується попереднє рішення комісії №4 від 19 листопада про реєстрації даного кандидата. Цим же рішенням відмовлено Сіденку Г.І. в реєстрації. Відповідно до ч. 4 ст. 25 даного закону, яка чітко прописує повноваження сільської, селищної територіальної виборчої комісії, Великописарівська селищна виборча комісія не має таких повноважень щодо скасування рішення про реєстрацію кандидатів у випадках, передбачених цим законом. Такі повноваження відповідно до п.6 , ч.2. ст25 має районна територіальна виборча комісія.

На запитання Сіденка Г.І: «Чому скасовано рішення про реєстрацію ?», голова Великописарівської селищної комісії Бокань Н.С. пояснила, що до селищної комісії надійшла скарга про допущену помилку під час реєстрації кандидатом Сіденка Г.І. І є підстава відмовити йому у реєстрації. На вимогу надати копію скарги, яка повинна була розглядатися в присутності Сіденка Г.І. або представника суб’єкта подання даного кандидата, як заінтересованих осіб відповідно до ч.9. ч.10 ст.88 даного закон, Бокань Н.С. відмовила, мотивуючи це тим, що комісія не зобов’язана надавати таку копію, і запрошувати заінтересованих осіб на розгляд справи по скарзі, чим грубо порушено вимоги ч.9 ч.10 ст.88 Закону України « Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

І саме головне, що засідання Великописарівської СВК, яке відбулося 23 листопада 2012р о 15.00, де розглядалось питання, яке винесла Бокань Н.С. про скасування рішення і відмову у реєстрації Сіденку Г.І., відбулося в останній день терміну, коли місцева партійна організація ВО «Батьківщина» або сам кандидат самовисуванням міг звернутися з повторною заявою про реєстрацію. За 5хв до кінця робочого дня СВК повідомила Сіденка Г.І. про дане рішення комісії і надала йому копії цього рішення. Цими діями кандидат на посаду голови селищної ради Сіденко Г.І був позбавлений змоги звернутися з заявою про повторну реєстрацію від районної політичної партії ВО «Батьківщина», вибувши з виборчого процесу. Виникає питання до голови Великописарівської селищної виборчої комісії Бокань Н.С.: «Чому дана комісія з моменту виявлення підстав про відмову у реєстрації офіційно не повідомила 20, 21,22 листопада Сіденка Г.І, що є підстава про скасування рішення СВК про реєстрацію районною виборчою комісією, яка має на це повноваження?». Адже зі слів Бокань Н.С., вона розмовляла по цьому питанню з юристом Центральної виборчої комісії ще 19 листопада.

Залишається відкритим і таке питання: чому після виявлення районною організацією ВО «Батьківщина» видачі недійсних посвідчень, які були видані кандидатам про їх реєстрацію СВК, в поспішному порядку вечором 27 листопада та зранку 28 листопада ці посвідчення вилучалися і були замінені на посвідчення Великописарівської селищної виборчої комісії за підписом уже не Обідця М.П., а голови Бокань Н.С.?

Зважаючи на велику кількість допущенних правопорушень, Великописарівська партійна організація ВО «Батьківщина» звертається до новообраного депутата України Купрейчик І.В. про підняття питання за цими порушеннями з висвітленням по телебаченню в програмі «Надзвичайні новини» на каналі ICTV.


Голова Великописарівської
районної партійної організації
ВО «Батьківщина»                                                              Кучкова В.П.
Категория: "Местные" новости | Просмотров: 821 | Добавил: admin
Всего комментариев: 121 2 »
1 vorskla1968  
Сильно. Настоящее журналистское расследование.

2 Vint  
Quote (vorskla1968)
Сильно. Настоящее журналистское расследование

Ну, до расследрования тут конечно очень далеко. Вот например так и остался невыясненным момент:
Quote
На запитання Сіденка Г.І: «Чому скасовано рішення про реєстрацію ?», голова Великописарівської селищної комісії Бокань Н.С. пояснила, що до селищної комісії надійшла скарга про допущену помилку під час реєстрації кандидатом Сіденка Г.І.

Хотелось бы знать имя "героя" cool

3 учет  
Страсти ,как в Верховной Раде...

4 bars  
Это еще что, вот коммунистов кидонула все таже комиссия жестоко.... Они как положено провели районную парт конференцию, согласно закона выдвинули кандидата, подали на него документы в поселковую изберательную комиссию для регистрации, а им отказали. Посоветовав поменять субьекта обращения с районной парторганизации на первичную.Что коммунисты и сделали. Ну, а дальше все тот же сценарий со снятием ихнего кандидата. Не понятно , почему об этом молчит председатель районной Компартии??? Хотелось бы знать пофамильно всех "героев" которые завели в заблуждение коммунистов. hands uhm meeting

5 expert  
Самое интересное в этом деле, кто же все таки "кукловод"
Случайность маловероятна и сами такую схему навряд ли бы придумали. cool

6 Сеня  
5 expert наверное прав." Кукловод" существует....Под давлением некоторые кандидаты уже сняли свою кандидатуру( не мытьем , так катаньем).Но есть такие, что упорно держатся не снимая своей кандидатуры, рискуя потерять работу.

7 vorskla1968  
Сеня, конкретнее. Мы должны знать своих героев. Кто кроме Клызуба еще отказался снимать свою кандидатуру.

8 Сеня  
vorskla1968 Вы предлагаете пропиарить кандидатов и поднять им рейтинг? Вот что значит человек работает в команде по расскрутке. biggrin

9 vorskla1968  

10 vorskla1968  
Сеня, у меня подозрение, что ты вовсе не Сеня. blues

1-10 11-12
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]