Воскресенье, 21.10.2018, 02:47:17

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
А ты готов в Евросоюз?
Камо грядеши?
1.Я за немедленное вступление в ЕС[ 3 ][15.79%]
2.Я за немедленное вступление в ТС[ 1 ][5.26%]
3.Украина должна лавировать между ЕС и ТС никуда не вступая[ 4 ][21.05%]
4.Я за вступление в ЕС, но нужно выторговать более выгодные условия[ 4 ][21.05%]
5.Я за вступление в ЕС, но с отсрочкой на полгода[ 1 ][5.26%]
6.«Мы вас похороним»[ 0 ][0.00%]
7.Мне все равно[ 0 ][0.00%]
8.Мне за державу обидно[ 6 ][31.58%]
Всего ответов: 19
violettaДата: Воскресенье, 09.03.2014, 17:40:47 | Сообщение # 106
Генералиссимус
Статус: Offline
Цитата ekaterina-obodec ()
И в ответ не истерила.

Майдан бесследно не проходит smile

Добавлено (09.03.2014, 15:40:47)
---------------------------------------------

Это мне напоминает и ситуацию с каналами - эти смотреть надо, тут рассказывают то, что нам нравится, значит тут правда. А там, где не то, что мы хотим - там сплошная ложь!!! Те каналы нужно отключить. Право выбора? Пожалуйста!!! Выбирайте из тех, которые мы вам оставим! Круто!!! Главное - демократично!

+ 100500.

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Воскресенье, 09.03.2014, 21:57:26 | Сообщение # 107
Генералиссимус
Цитата violetta ()
Это мне напоминает и ситуацию с каналами - эти смотреть надо, тут рассказывают то, что нам нравится, значит тут правда. А там, где не то, что мы хотим - там сплошная ложь!!! Те каналы нужно отключить. Право выбора? Пожалуйста!!! Выбирайте из тех, которые мы вам оставим! Круто!!! Главное - демократично!

+ 100500.

Віолетта, бачу Вам дали велечезний вибір ТВканалів biggrin

ekaterina-obodec, якщо Ви привикли жити в брехні, і підтримувати ту брехню, яку ваша партія і влада розповсюджували 4 роки, то тепер зрозуміло, що Вам не подобається, те що відбулось на Майдані. Але не Майдан винуватий в проблемах з бюджетом і не теперішній уряд. І не Майдан винуватий в тому, що останніми роками в голови людей на сході і півдні вбивалось, що на заході одні нероби, фашисти і бандерівці. І зараз, ці люди побачивши український прапор чи почувши українську мову кричать "бандерівці, фашисти", або й просто бють.
Якщо Ви привикли жити в фальшованому, брехливому світі це вже стало для Вас як наркотик, і тому Ви й дальше хочете чути брехню.

Що старається змінити Майдан? А старається він змінити нашу свідомість, наше світосприйняття, Що не можна жити в корумпованій державі, якою править кримінал.
Ось для прикладу, на друший день спільного самооборони з ДАІ чергування, було затримано два мажора під градусом. Один з них навіть погрожував даівцям, кудись телефонував, але криша почувши, що його затримала самооборона, порадила сидіти тихо. Склали на них протоколи. Ще й даівці дякували, бо вже достало їх відпускати мажорів після дзвінків. Або людина, яка мітила в крісло заст. губернатора, сьогодні відмвилась від такого наміру, коли йому привселюдно поставили декілька питань про його бізнес, на які він не зміг дати зрозумілу відповідь.
У Львові прокурора області вивели із зали, де його представляли, і сказали, що такого прокурора-корурціонера не потерлять. Головний даішник машину покинув, і її забрали на штрафплощадку, коли журналісти зняли, як він їздить на джипі з незаконно встановленими мигалками.
У Рівно начоблУМВС прийшлось звільняти на другий день після призначення.
Тому що, якщо й наверху ше вони питання "рішають", то на низу народ того не приймає. І той уряд, який зараз, також довго не буде.

vorskla1968Дата: Воскресенье, 09.03.2014, 22:20:18 | Сообщение # 108
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
Але не Майдан винуватий в проблемах з бюджетом і не теперішній уряд.

Згоден. Але до цього часу нічого конкретного для врятування економіки ніхто не озвучив. Так, одні наміри, які не витримують ніякої критики навіть не економістів, а пересічних громадян.
Тепер залишилося тільки втратити Крим і слабкість нової влади стане очевидною. Де вона — обіцяна підтримка Заходу та Америки? Чи варто розраховувати на повернення коштів з рахунків колишніх урядовців, якщо навіть кошти Лазаренка нам ніхто не збирається повертати?
Цитата rlepish ()
І не Майдан винуватий в тому, що останніми роками в голови людей на сході і півдні вбивалось, що на заході одні нероби, фашисти і бандерівці.

Я не помічав щоб це комусь вбивалось. Інформаційна політика на усій території України була єдина. Дивився я і Донбас і Тісу і ЗІК і не помічав нападок ні Заходу на Схід, ні Сходу на Захід.
Завжди був скептиком будь-якого уряду, але такого песимізму, як зараз, не було ніколи. Саме зараз ми почали по шматкам втрачати Україну.

Делай добро и бросай его в воду.

Сообщение отредактировал vorskla1968 - Воскресенье, 09.03.2014, 22:23:28

RoДата: Воскресенье, 09.03.2014, 22:21:20 | Сообщение # 109
Полковник
Цитата rlepish ()
Але не Майдан винуватий в проблемах з бюджетом і не теперішній уряд.

А Кто Виноват???
Деньги Где?? Казна до Майдаунов полная была!!! И ПДВ отдавали!
При ВФЯ доллар 8-20 был а при Кролике 10...

Все Развалили!!!

«– Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер»
Мессир Воланд (Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита»)

vorskla1968Дата: Воскресенье, 09.03.2014, 22:22:18 | Сообщение # 110
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
І той уряд, який зараз, також довго не буде.

А потім не буде натупного? А потім ще одного?

RoДата: Воскресенье, 09.03.2014, 22:25:48 | Сообщение # 111
Полковник
Кто последний выйдет из состава Украины - того и долги! ©

«– Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер»
Мессир Воланд (Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита»)

rlepishДата: Воскресенье, 09.03.2014, 22:59:30 | Сообщение # 112
Генералиссимус
Цитата Ro ()
А Кто Виноват???
Деньги Где?? Казна до Майдаунов полная была!!! И ПДВ отдавали!

У Януковича з Азаровим спитай, куда 50 ярдів баксів діли (35 приріст зовнішнього боргу + 15 мінус валютних резерів)? І гроші з єдиного казначейського рахунку?

Добавлено (09.03.2014, 20:59:30)

Цитата vorskla1968 ()
Я не помічав щоб це комусь вбивалось. Інформаційна політика на усій території України була єдина. Дивився я і Донбас і Тісу і ЗІК і не помічав нападок ні Заходу на Схід, ні Сходу на Захід.

Єдина в чому? в гнобленні народу владою - так, згоден. гнобили всіх однаково, тількі для одних шукали винуватих у всьому і знаходили їх (винуватих) в західняках
Школи українські де закривали? В освіті що робилось? а на провладних мітингах на сході? а знамените про "козлов, которые мешают нам жить"?

vorskla1968Дата: Воскресенье, 09.03.2014, 23:08:51 | Сообщение # 113
Генералиссимус
Були у нас і табачники, і януковичі, і фаріони. Але погоди в нагнітанні міжнаціональної ворожнечі вони не робили. У нас в області не було закрито жодної української школи. Російські - так. Але не через політику, а за вимогами часу. Звісно, були й незадоволені закриттям російських шкіл.

Сообщение отредактировал vorskla1968 - Воскресенье, 09.03.2014, 23:11:18

violettaДата: Воскресенье, 09.03.2014, 23:12:23 | Сообщение # 114
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
Віолетта, бачу Вам дали велечезний вибір ТВканалів

завидуеш? смари, не забудь... 16 марта, Роман, Вы просто обязаны быть в АРК! biggrin

Добавлено (09.03.2014, 21:09:40)

Цитата Ro ()
А Кто Виноват???

Майдан, имхо... sad

Добавлено (09.03.2014, 21:10:29)

Цитата Ro ()
Кто последний выйдет из состава Украины - того и долги! ©

++++++...... smile

Добавлено (09.03.2014, 21:12:23)

Цитата vorskla1968 ()
області не було закрито жодної української школи. Російські - так.

и это нормально??? нет............ а теперь поздно пить боржоми............... власти "просрали" полуостров....... исчо и Аляску вернем))

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

vorskla1968Дата: Воскресенье, 09.03.2014, 23:23:25 | Сообщение # 115
Генералиссимус
Цитата violetta ()
власти "просрали" полуостров

Именно так. Можно много говорить о украинизации или обрусінні Украины. Но всегда она была неделимой. А сейчас Крым отобрали. И новая власть ничего не сделала. чтобы это предотвратить. Политические лидеры только восхищались мужеством наших солдат, которые не поддавались на провокации, а по сути предали их.

violettaДата: Понедельник, 10.03.2014, 00:07:54 | Сообщение # 116
Генералиссимус
+много!

Цитата vorskla1968 ()
...Но всегда она была неделимой...

сама в шоке........... не ожидала, что такое вообще может случиться.

rlepishДата: Понедельник, 10.03.2014, 00:16:30 | Сообщение # 117
Генералиссимус
Цитата violetta ()
я тоже смотрела видео, где врач настоятельно рекомендовал, чтобы люди после Майдана обратились и получили помощь психологов. психика у людей разная, одним нормально, одним сложно пережить те события.

Добавлено (09.03.2014, 11:07:06)
Роман, и прекращайте матюкаться. Раньше Вы не были таким злым дядькой. Таки Майдан повлиял на Ваше поведение ))

Віолетта, не треба злорадствувати.
Рекомендували звертатись до психологів не тому, що були на Майдані, а тому, що довелось там пережити. Кров, поранені, вбиті, взриви гранат, свист куль - це має вплив, це важко пережити. Як і кожному хто був на війні.

violettaДата: Понедельник, 10.03.2014, 00:19:16 | Сообщение # 118
Генералиссимус
не хотела говорить, ребята... но все равно скоро по ТВ покажут..... кароче, РФ делает все, чтобы вернуть полуостров. власти Украины не смогли отстоять и убедить народ... селища наши (где былм проблемы в мед/обслуживанием и т.п.) будут за РФ... ВВП уже танкера прислал с мед/оборудованием туда, машины скорой помощи, оснащенные всем необходимым...... вопчем, да... даже гадать не нужно уже о результатах референдума. sad а мы привыкли жить в Украине, "ужились" мирно с кр/тат....... теперь нас ждет "новая жизнь" и никуда от этого не деться.

Добавлено (09.03.2014, 22:19:16)
Цитата violetta ()
Віолетта, не треба злорадствувати.
Рекомендували звертатись до психологів не тому, що були на Майдані, а тому, що довелось там пережити

Рома, я не злорадствую, не преувеличивай. ты прав. я твой пост поддерживаю и именно это я имела в виду. Если Вы не правильно прочли, прочтите еще раз. и еще один момент... я тоже читала про "типа майдановцам наркотики в еду подмешивали..." но, имхо, это бред... я не видела и не знаю! и я не писала об этом тут на форуме. так шо не надо мне тут про злорадство писать! angry

Сообщение отредактировал violetta - Понедельник, 10.03.2014, 00:21:25

vorskla1968Дата: Понедельник, 10.03.2014, 00:20:11 | Сообщение # 119
Генералиссимус
Прощай навеки, последняя любовь.
Прощай навеки, тебя мне не увидеть вновь.
(это я про Крым)

rlepishДата: Понедельник, 10.03.2014, 00:22:14 | Сообщение # 120
Генералиссимус
Цитата violetta ()
аже гадать не нужно уже о результатах референдума.

їх ще позавчора озвучили - 74% за приєднання до РФ biggrin

Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
Поиск: