Понедельник, 23.07.2018, 16:25:29

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
А ты готов в Евросоюз?
Камо грядеши?
1.Я за немедленное вступление в ЕС[ 3 ][15.79%]
2.Я за немедленное вступление в ТС[ 1 ][5.26%]
3.Украина должна лавировать между ЕС и ТС никуда не вступая[ 4 ][21.05%]
4.Я за вступление в ЕС, но нужно выторговать более выгодные условия[ 4 ][21.05%]
5.Я за вступление в ЕС, но с отсрочкой на полгода[ 1 ][5.26%]
6.«Мы вас похороним»[ 0 ][0.00%]
7.Мне все равно[ 0 ][0.00%]
8.Мне за державу обидно[ 6 ][31.58%]
Всего ответов: 19
violettaДата: Суббота, 22.02.2014, 16:54:53 | Сообщение # 61
Генералиссимус
Статус: Offline
Винт... а я попереджала... в жито ховайся biggrin

п.с. тока вот нецензурщину не заметила... матов нет вроде... wacko

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Суббота, 22.02.2014, 16:57:22 | Сообщение # 62
Генералиссимус
2 Sasha,
беркуту платили по 500 баксів за день стояння проти Майдану.
Людям, які стояли на Майдані і Героям, які загинули за свободу України на Майдані, ніхто не платив.
так в чому сила: в економічній могутності?

violettaДата: Суббота, 22.02.2014, 17:04:20 | Сообщение # 63
Генералиссимус
Однако согласна и с Винтом и с Сашей... тут палка о двух концах, имхо... мощи и сила державы - как в ее гражданах, так и в экономике... а сила / благосостояние граждан (нищий голодный народ не оч силен, так ведь???) напрямую зависит от развития экономики...

п.с. и помидорами в меня не кидаться, плиз)

Добавлено (22.02.2014, 15:04:20)
---------------------------------------------
Людям, які стояли на Майдані і Героям, які загинули за свободу України на Майдані, ніхто не платив.

это официально где-то озвучено? я могу сказать, что платили и майдановцам. а погибшие есть с обеих сторон и все они герои, да!

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Суббота, 22.02.2014, 17:34:51 | Сообщение # 64
Генералиссимус
Цитата violetta ()

это официально где-то озвучено? я могу сказать, что платили и майдановцам.

за зарплату беркута в 4000 грн. місяць можна мерса купити?
а ось ті що приїхали з Києва за місяць покупляли мерседеси. і львівський беркут, і волинський.

п.с. за яку суму (яку Вам треба заплатити) Ви б погодились стояти на Майдані і йти під кулі беркута і снайперів?

violettaДата: Суббота, 22.02.2014, 17:58:27 | Сообщение # 65
Генералиссимус
Роман... Вы слишком верите всему, что говорят...

я ни за яку. спросите у стоящих там... и почему они, принимая участие в "решении" такой острой проблемы, позволяют себе употреблять горячительные напитки. прямой эфир был и по данному факту.

п.с. я не утверждаю, что все получают оплату за стояние на майдане, есть и которые "за идею", да... но оооччень много и "купленных".

Добавлено (22.02.2014, 15:46:32)
и вообще, ситуация крайне негативна с обеих сторон. Людям не зря дан язык! всегда можно договориться, а устраивать войну - древняя дикая крайняя мера, которая и показала уровень цивилизованности нашего общества.

Добавлено (22.02.2014, 15:58:27)
знаменитая фраза Индиры Ганди в этом плане как нельзя кстати "История - самый лучший учитель, у которого самые плохие ученики"

Сообщение отредактировал violetta - Суббота, 22.02.2014, 17:49:22

SashaДата: Суббота, 22.02.2014, 18:04:05 | Сообщение # 66
Лейтенант
Цитата violetta ()
п.с. я не утверждаю, что все получают оплату за стояние на майдане, есть и которые "за идею", да... но оооччень много и "купленных".

Багато куплених, є "ідейні", а є такі, які руйнують і палять просто так... заради самого процесу... Таких зараз навіть оппозиція не може зупинити.
А ще звернула увагу на такий факт: на усіх канал майже в усіх новинах виступав А.Парубій. Але тільки-но почалася стрілянина, він зник. Ніби інсульт. Почала шукати інформацію в мережі: ні, не інсульт, але чомусь госпіталізували. А тільки стріляти перестали - він знову в перших рядах! Виступає, робить заяви... Пересидів... І жодні новини не згадали про його відсутність...
Звичайно, одна справа промовами і координацією заробляти, а інша - під кулі йти... Найшли більш довірливих. Чого варті його ідеі і промови?

Добавлено (22.02.2014, 16:04:05)

Цитата violetta ()
и вообще, ситуация крайне негативна с обеих сторон. Людям не зря дан язык! всегда можно договориться, а устраивать войну - древняя дикая крайняя мера, которая и показала уровень цивилизованности нашего общества.

Золоті слова. Я не підтримувала діючу владу, але те, що влаштовано заради боротьби за ВЛАДУ, не зрозуміти, не пробачити. Яка довіра може бути до тих, хто підштовхнув до ворожнечі і до зброї?

violettaДата: Суббота, 22.02.2014, 18:04:07 | Сообщение # 67
Генералиссимус
///він зник. Ніби інсульт.///

ага, от стольких инсультов уже бы представился Всевышнему cool а так... пересидел, "чайку" попил

rlepishДата: Суббота, 22.02.2014, 18:11:45 | Сообщение # 68
Генералиссимус
Віолетта, Ви були на Майдані? у Вас там були знайомі, рідні?

п.с. 2Віолетта, Саша
скільки Вам заплатити, щоб без ідеї пішли під кулі снайперів?

Добавлено (22.02.2014, 16:11:45)

Цитата Sasha ()
Я не підтримувала діючу владу, але те, що влаштовано заради боротьби за ВЛАДУ, не зрозуміти, не пробачити. Яка довіра може бути до тих, хто підштовхнув до ворожнечі і до зброї?

я також не підтримував діючу владу. і те, що вона зробила для боротьби за владу не можу зрозуміти і пробачити. і я ні на йоту не вірив зверненням яника, що влада не варта краплі крові народу, не вірив його заявам про перемиря, після яких ставало, ще гірше і гірше.

не можу пробачити їй розгін демонстрантів 30 листопада, побиття 1 грудня 2013 року, вбивство людей 22 січня 2014 року, бійню 18 лютого та розстріл 19 лютого..

п.с. якщо влада не винна, то чому втік яник, втік пшонка, втік захарченко (якого, до речі Білорусія попросили покинути територію Білорусії)?

violettaДата: Суббота, 22.02.2014, 18:21:52 | Сообщение # 69
Генералиссимус
Ром, я уже ответила ранее - нисколько мне платить не нужно! Я не поддерживаю Майдан, более того, я против него... да и суть майдана уже поменялась - сначала были митинги "за ЕС"... а теперь, ЕС почти забыли - меняем конституцию и Президента. Да и лидеры оппозиции меня не вдохновляют. Вопчем, пичалька, Имхо... smile как впрочем не вдохновляют и последние шаги действующей власти.

п.с. я больше не хочу тут с Вами спорить, давайте не будем "тянуть быка за рога" и останемся каждый при своем мнении.

п.п.с и ваще почему Вы мне всегда пишите 2Виолетта... раздражает немного.

VaLuTcHiCaДата: Суббота, 22.02.2014, 18:26:00 | Сообщение # 70
Генералиссимус
2 это своего образа обращение к конкретному человеку. c нглийского to переводится как "к"."в направлении".....типа обращение к Виолетте,вот)

Мое сердце занято....оно перекачивает кровь)
Запомните - этот день обмену и возврату не подлежит. Уоррен Баффет

Сообщение отредактировал VaLuTcHiCa - Суббота, 22.02.2014, 18:26:31

SashaДата: Суббота, 22.02.2014, 18:29:28 | Сообщение # 71
Лейтенант
Цитата rlepish ()
не можу пробачити їй розгін демонстрантів 30 листопада, побиття 1 грудня 2013 року, вбивство людей 22 січня 2014 року, бійню 18 лютого та розстріл 19 лютого..

Ви бачите тільки те, що хоче бачити... Чому нічого не кажете про "Правий сектор" і йому подібних? Яким все одно де і що трощити... Чому не кажете про заклики Тягнибока і того ж ПС до зброї... Про коктелі Молотова...
Про те, що сценірій повністю співпадає з такими ж в Сіріі, Лівії і т.п.
Про те, що прикривалися дітьми, бо це саме те, вразливе, що може підняти людей...
Про те, як стріляли в своїх же, щоб підтримувати натовп в істеріїї...
Що спланували війну, спланували ті, кому й діла нема до українського народу і хто ніяк не бідніший за Януковича...

А хто правий - покаже час. Побачимо, як тепер накерують ті, що дістались до влади...

Добавлено (22.02.2014, 16:29:28)
Підтримую Віолетту, сперечатись марно...

rlepishДата: Суббота, 22.02.2014, 19:43:39 | Сообщение # 72
Генералиссимус
дійсно. час покаже. ще недовго залишилось. і покажуть відео, як люди в формі беркута стріляли в одну і в другу сторону, і снайперів, які стріляли в обидві сторони... і хто віддавав накази і готував провокації....
про золотий унітаз також ніхто не вірив.... а він таки є
http://i.obozrevatel.ua/8/1570906/404441.jpg

Цитата
Обнародовано фото унитазов Межигорья
22 февраля 2014, 16:06

Пользователь Facebook Алексей Бурдюк опубликовал фото санузла в президентской резиденции Межигорье.

Как сообщал "Обозреватель", в мае прошлого года экс-премьер министр Николай Азаров опроверг сообщение о золотом унитазе в Межигорье.

і ретроавтомотопарк з власною заправкю
http://www.segodnya.ua/ukraine....68.html

Добавлено (22.02.2014, 17:43:39)
дійсно, сперечатись марно. тому, що я вживу бачив і чув як зриваються світлошумові гранати, бачив як зриваються гранати зі сльозогінним газом, і відчув смак цього газу, після якого вивертає.
я сьогодні був на проводах в останню путь молодого 23річного хлопця. і прийшли проводжати його декілька тисяч.
і завтра я знову йду проводжати в останню путь ще одного 23 річного.
зовсім не знайому мені, та й більшості тих, хто прийшов, людину.

Сообщение отредактировал rlepish - Суббота, 22.02.2014, 18:40:36

vorskla1968Дата: Суббота, 22.02.2014, 20:51:59 | Сообщение # 73
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Сила держави в людях і їх самосвідомості. Однозначно.

Американці, китайці, німці і навіть росіяни самосвідомі люди, тому і держави сильні. Україна ж поки що не дуже сильна — напевно тому що українці не дуже самосвідомі. Це так виходить за логікою Вінта? Чи я щось не зрозумів?

Делай добро и бросай его в воду.

VintДата: Суббота, 22.02.2014, 20:55:58 | Сообщение # 74
Генералиссимус
Так, українці поки що, нажаль, дуже роздроблені, як нація.
Можливо це історично так скалаось, але жаль sad

vorskla1968Дата: Суббота, 22.02.2014, 21:04:27 | Сообщение # 75
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Так

Нущо ж, Вінт, пакуйте речі і залишайся вдома. Ми вже йдемо до Вас. І запросіть до себе своїх друзів, щоб нам їх потім не шукати.

Делай добро и бросай его в воду.

Сообщение отредактировал vorskla1968 - Суббота, 22.02.2014, 21:05:19

Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
Поиск: