Пятница, 14.12.2018, 04:55:58

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
А ты готов в Евросоюз?
Камо грядеши?
1.Я за немедленное вступление в ЕС[ 3 ][15.79%]
2.Я за немедленное вступление в ТС[ 1 ][5.26%]
3.Украина должна лавировать между ЕС и ТС никуда не вступая[ 4 ][21.05%]
4.Я за вступление в ЕС, но нужно выторговать более выгодные условия[ 4 ][21.05%]
5.Я за вступление в ЕС, но с отсрочкой на полгода[ 1 ][5.26%]
6.«Мы вас похороним»[ 0 ][0.00%]
7.Мне все равно[ 0 ][0.00%]
8.Мне за державу обидно[ 6 ][31.58%]
Всего ответов: 19
rlepishДата: Вторник, 11.03.2014, 22:17:26 | Сообщение # 136
Генералиссимус
Статус: Offline
Цитата Sasha ()
Ніяка угода не змінить наш світогляд, менталітет, наше специфічне ставлення до закону і порядку.

Якщо влада плює на закон і на конституцію, то чого я маю чітко виконувати закони, які ще й написані так, щоб їх не можна було виконати.

а "спеціфічне" ставлення виховується дуже просто - штрафом, але для закону мають бути всі рівні. а не так, що їде кортеж, і півКиєва в заторах, навіть швидкі.

Поляки, по менталітету недалеко від нас, але вже живуть в ЄС і живуть краще нас.
В наших також, якщо виїжжають за кордон, менталітет міняється biggrin до укркордону в попісяти в кущі ходять, а в Польщі вже такого не побачиш

п.с. і в НАТО я також хочу, і поскоріше

SashaДата: Вторник, 11.03.2014, 22:22:34 | Сообщение # 137
Лейтенант
Цитата rlepish ()
але для закону мають бути всі рівні

Прям де-жавю какое-то... Тот, чьи памятники вы кинулись с усердием бомбить, тоже так говорил biggrin
Но, если серьёзно, то Вы правы... Так должно быть. Но дело в том, что власть - это наше отражение. Это часть нашего народа, и чем выше эта часть поднимается, тем больше проявляется всё то, о чём я говорила... Вот в чём беда. Убрали одних, придут другие, такие же, но чуть с другими ориентирами, а цели ц них всё те же...

Добавлено (11.03.2014, 21:22:34)
---------------------------------------------
rlepish, все одно за нас вже все вирішили cool
Лишається тільки подивитись, до чого це призведе...

VintДата: Вторник, 11.03.2014, 22:23:58 | Сообщение # 138
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
п.с. і в НАТО я також хочу, і поскоріше

Обгрунтуй. Цікаво.

rlepishДата: Вторник, 11.03.2014, 22:35:20 | Сообщение # 139
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Роман, дивився? Щоб з субтитрами (бо голосового перекладу немає).
Що можеш сказати? Цікаво.

нічого цікавого.
два моменти, перше, він бельгієць, і він захищає свою країну (своїх працівників), друге, він не в курсі про те як Путін керував і керує Україною

Добавлено (11.03.2014, 21:35:20)

Цитата Vint ()
Обгрунтуй. Цікаво.

ну, не подобається мені жити в Росії biggrin

VintДата: Вторник, 11.03.2014, 22:43:04 | Сообщение # 140
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
ну, не подобається мені жити в Росії

Нє, ну мені може теж не подобається, але до чого тут НАТО?
Чи ти просто про те, що Україна вже не має свого війська і не здатна сама себе захистити?
Так НАТО - теж не "червоний хрест". За просто так допомагати не стануть. Що взамін?

violettaДата: Вторник, 11.03.2014, 22:46:22 | Сообщение # 141
Генералиссимус
о
Цитата rlepish ()
ну, не подобається мені жити в Росії

скокьлко лет Вы там прожили? angry

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Вторник, 11.03.2014, 22:57:21 | Сообщение # 142
Генералиссимус
Цитата violetta ()
скокьлко лет Вы там прожили? angry

в совку - 19 рокыв, чисто в РФ - жодного дня, і не хочу там жити

Добавлено (11.03.2014, 21:57:21)

Цитата Vint ()
Чи ти просто про те, що Україна вже не має свого війська і не здатна сама себе захистити?
Так НАТО - теж не "червоний хрест". За просто так допомагати не стануть. Що взамін?

військо ще є, однак в даній ситуації - не спроможна себе захистити.

Вінт, а що мають взамін інші? захист, те саме будемо мати й ми, і надавати іншим

VintДата: Вторник, 11.03.2014, 23:11:51 | Сообщение # 143
Генералиссимус
Нє, Ну НАТО ж - не благодійна організація, погодься. Кому хоцца від нічого робити когось там захищати? Таки мабуть є якийсь інтерес?

А військо наше таки мабуть в занепаді. Бо ось:
//v-pisarevka.com/news/2014-03-12-3041

ПС що до НАТО. Я ж не наїжжаю, я просто хочу почути різні думки. І твою - в першу чергу. Бо особисто для мене те НАТО чогось стрьомне. Може "совок" в мені говорить - хз...

SashaДата: Вторник, 11.03.2014, 23:12:00 | Сообщение # 144
Лейтенант
Цитата rlepish ()
в совку - 19 рокыв, чисто в РФ - жодного дня, і не хочу там жити

А після того??? Його немає вже більше 20-ти років, а Ви ще в Россії?

Я також не наїзжаю, а хочу зрозуміти, що заважало жити в Україні у Волинській області. Чи що давало відчувати себе у Россії, проживаючи у Волинській обл.?
І чому не змінили місце проживання при такому сильному бажанні жити де інде, а не в Україні?

Сообщение отредактировал Sasha - Вторник, 11.03.2014, 23:17:15

СергейДата: Вторник, 11.03.2014, 23:35:39 | Сообщение # 145
Генерал-майор
Человеку всего 19 лет...

Ну че, покурим...

VintДата: Вторник, 11.03.2014, 23:41:35 | Сообщение # 146
Генералиссимус
Та не, Сергей, человек твой одногодок.

SashaДата: Вторник, 11.03.2014, 23:44:20 | Сообщение # 147
Лейтенант
Цитата Сергей ()
Человеку всего 19 лет...

19 лет прожил в "совке", а последние 23? Впал в анабиоз? smile

rlepishДата: Среда, 12.03.2014, 00:01:23 | Сообщение # 148
Генералиссимус
Цитата Sasha ()
А після того??? Його немає вже більше 20-ти років, а Ви ще в Россії?

Я також не наїзжаю, а хочу зрозуміти, що заважало жити в Україні у Волинській області. Чи що давало відчувати себе у Россії, проживаючи у Волинській обл.?
І чому не змінили місце проживання при такому сильному бажанні жити де інде, а не в Україні?

а я що казав, що я хочу жити деінде, крім України? я сказав, що не хочу жити в Росії.
А заважає все той же "совок" і совкова влада

Цитата Sasha ()
в анабиоз?

анабіоз в тих, хто до цього часу живе "совком"

Добавлено (11.03.2014, 23:01:23)
Цитата Vint ()
А військо наше таки мабуть в занепаді. Бо ось:
//v-pisarevka.com/news/2014-03-12-3041

Вінт,

Цитата
Тенюх пояснив, чому армія не дає відсіч російським окупантам
Вівторок, 11 березня 2014, 11:04
Версія для друку Коментарі242

Збройні сили України не мають юридичного права розпочати воєнні дії в Криму.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив міністр оборони України Ігор Тенюх.

Він зазначив, що де-юре відкритої агресії немає, оскільки керівництво РФ не визнає присутності своїх військ в Криму.

"По-друге, не оголошено правовий режим воєнного стану. Застосування Збройних сил у такому разі тягне кримінальну відповідальність", - заяви глава Міноборони.

Як пояснив Тенюх, будь-яке застосування сили в такому випадку буде трактуватися як застосування сили проти свого ж народу.

Він також зазначив, що за попередні роки було допущено низку стратегічних помилок.

"Ми ніколи не розглядали небезпеку з боку Росії", - зазначив він.

При цьому Тенюх визнав, що для підготовки до протистояння із таким потужним супротивником як Росія потрібні великі гроші та час.

За його словами, на східному кордоні Росії знаходиться 220 тисяч військових, 150 літаків, 60 кораблів, танки тощо. Це в кілька разів переважає Збройні сили України.

"У Збройних силах України є тільки тактика і бойовий дух. Ми привели всі збройні сили в ступінь бойової готовності у відповідності до плану навчань. Але статистика невтішна", - зазначив глава Міноборони.

За словами мінстра, із 41 тисячі сухопутних військ фактично готовими виявилися лише 6 тисяч.

Тенюх також звернувся до депутатів із проханням змінити закон про закупівлі і проведення тендерів.

А також закликав надати армії кошти для озброєння.

Українська правда

Сообщение отредактировал rlepish - Среда, 12.03.2014, 00:07:47

ekaterina-obodecДата: Среда, 12.03.2014, 00:49:54 | Сообщение # 149
Генерал-майор
Я живу "совком".Потому что мне там было хорошо. Я не буду аргументировать, слишком много плюсов по сравнению с нынешней жизнью. И моя Родина - СССР. Что, мне прикажете теперь "застрелитися"? Так вот, с этого самого совка я помню заповедь "Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!" Вот теперь и осудите меня за мой патриотизм!

Добавлено (11.03.2014, 23:49:30)
А стосовно євросоюзу - то вже, вибачте, дійсно - наш менталітет. Ну не може холоп бути вільною людиною!!! Ну, немає у нас самосвідомості! ну, не можемо ми бути чесними без чийогось керівництва! Правильно!!! Ми це визнаємо на весь світ, на втіху тій же Європі! от, і хай керують нами, щоб ми були незалежними... від самих себе. А так все просто: скажуть нам прибрати сміття - пліз, а не скажуть - зириємося у власному багні. Бо нікому було сказати!!! Візьміть нас, будь ласочка, покеруйте нами, бо така вже у нас натура - як за руку не вхопиш, нагребемо чужого!!!

Добавлено (11.03.2014, 23:49:54)
І як же не соромно нації нашій виставляти себе такими безхребетними?!!! Я хай небагато, але щось роблю протягом свідомого життя. І не для влади, а для тих, хто поруч, насамперед для своєї шкільної малечі. І ніколи не взяла чужого, і жити завжди намагаюся по совісті. Тому й огидно, що мене теж "підгрібають" до числа тих, хто обіцяє стати чесними тільки под європейським контролем!
Вибачте, наболіло

не что либо как, а как либо что

rlepishДата: Среда, 12.03.2014, 01:39:56 | Сообщение # 150
Генералиссимус
Цитата ekaterina-obodec ()
Я не буду аргументировать, слишком много плюсов по сравнению с нынешней жизнью. И моя Родина - СССР. Что, мне прикажете теперь "застрелитися"? Так вот, с этого самого совка я помню заповедь "Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!" Вот теперь и осудите меня за мой патриотизм!

Ви про ковбасу по 2,20? cool

А моя Батьківщина - Україна, хоч і народився я в СРСР, точніше УРСР. І я радий, що "совок" в наших краях був менше 40 років (2 поколінь).

Добавлено (12.03.2014, 00:39:56)

Цитата ekaterina-obodec ()
І ніколи не взяла чужого, і жити завжди намагаюся по совісті. Тому й огидно, що мене теж "підгрібають" до числа тих, хто обіцяє стати чесними тільки под європейським контролем!

Якщо людина чесна, то вона й в ЄС залишиться чесною, а ось для того, щоб влада була чесною, нам і треба в ЄС biggrin

Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
Поиск: