Вторник, 18.12.2018, 15:32:53

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Газ и другие источники энeргии (Переименовано по предложению трудящихся)
Газ и другие источники энeргии
vorsklaДата: Воскресенье, 22.02.2009, 21:34:33 | Сообщение # 76
Полковник
Статус: Offline
Как пел Высоцкий: "Впереди унас большие перемены.но я их всеравно не полюблю!" Вопрос к публике-стоит ли вступать в газовый кооператив?

Крокодил, крокодю и буду крокодить!!!

nechvoglod67Дата: Воскресенье, 22.02.2009, 21:34:43 | Сообщение # 77
Генерал-майор
vorskla, Вступить можно, но не глубоко, а то не выкарабкаешься.

Всем привет поговорим? Я за, если,что.!!!!

СергейДата: Суббота, 28.02.2009, 13:06:41 | Сообщение # 78
Генерал-майор
dragun, песимістів та провокаторів слухати не слід - з цим згоден. Але якщо гроші будуть збиратися з ознаками махінацій так як в центрі В-Писарівки - гарного з цього не буде. Я розумію що всі між собою знайомі, але "лохотрон" так і організовують. Якщо хтось бере гроші він повинен видати документ підтверджуючий факт отримання грошей - може я помиляюсь?

Ну че, покурим...

Сообщение отредактировал Сергей - Суббота, 28.02.2009, 13:10:48

rutka-2Дата: Суббота, 28.02.2009, 15:00:42 | Сообщение # 79
Полковник
Якщо ви всі будете лити багато масла в вогонь, то газу у вас точно не буде.

rv

DimonДата: Суббота, 28.02.2009, 18:52:03 | Сообщение # 80
Генерал-майор
rutka-2, вже хоть лый хоть не лый разницы никакой.
(А Стельмаха опять главой нац банка возобновылы, так шо еще не все потеряно.)

Жизнь и смерть - всего лишь два мгновенья, все хотят всю жизнь начать с начала, но ее лишь можно оборвать.

Сообщение отредактировал Dimon - Суббота, 28.02.2009, 18:52:20

dragunДата: Суббота, 28.02.2009, 19:20:23 | Сообщение # 81
Полковник
Уповноважена на збів грошей особа обирається на загальних зборах представниками тієї вулиці, де створюється громадське об"єднання. Процедура збору та механізм оговорюються там же. Все вирішують представники вулиці. А стосовно Стельмаха я вже писав, що його відставка ні на що не впливає, оскільки процес газифікації профінансовано Нафтогазом стовідсотково.

Без надії сподіваюсь

DimonДата: Суббота, 28.02.2009, 19:27:24 | Сообщение # 82
Генерал-майор
dragun, на счет профинансовано (ци гроши перехватыв Сумськый район на його газыфикацию) (це оголошувалося на наради в администрации). Чы не так?
("источник" информации не 100%.)

Жизнь и смерть - всего лишь два мгновенья, все хотят всю жизнь начать с начала, но ее лишь можно оборвать.

nechvoglod67Дата: Суббота, 28.02.2009, 19:54:14 | Сообщение # 83
Генерал-майор
dragun, Так Ви думаєте , що керівника вуличного коперативу разом з членами не можуть кинути? Можуть щей як, і тоді крайнього не знайдеш. Моя думка: коли буде газ в основній трубі, тільки тоді треба починати ворушитися, а підрядчик буде, вони будуть заінтересовані в клієнтах(споживачах)і риску ніякого. Може на той час уже й газу, як такого не буде, вже в цьому місяці нема коштів платити, неговорячи про якість газу.

rutka-2Дата: Воскресенье, 01.03.2009, 16:23:41 | Сообщение # 84
Полковник
Dimon, наверное тебе ещё рановато газовать, если с маслами не сильно разбираешься.
nechvoglod67, чем дольше вы будете одно место чесать, тем дольше у вас газу небывать!

rv

СергейДата: Воскресенье, 01.03.2009, 17:15:36 | Сообщение # 85
Генерал-майор
rutka-2, я так понимаю что такое кидалово ты не знаеш, лутше тебе и не знать... nechvoglod67, кстати прально говорит, почти.

Ну че, покурим...

rutka-2Дата: Воскресенье, 01.03.2009, 19:05:24 | Сообщение # 86
Полковник
Сергей, У нас вот из-за таких "ХОМОК" тоже чуть не сорвалась газификация. А теперь они локти кусают и охают. А мы радуемся жизни и теплу.

rv

dragunДата: Воскресенье, 01.03.2009, 19:20:40 | Сообщение # 87
Полковник
Dimon,
Quote (Dimon)
(ци гроши перехватыв Сумськый район на його газыфикацию)
Дана інформація не відповідає дійсності на 100%. На 2009 рік Сумському району надана перевага в плані фінансової підпримки стосовно переходу еа альтернативні види палива.
nechvoglod67, Саме для забезпечення законності проведення всіх процесів роботи вуличних кооперативів селищною радою було започатковано реєстрацію громадських об"єднань відповідно до Закону України "Про об"єднання громадян". І саме для захисту прав членів громади я особисто рекомендував у попередніх виступах вести діалог з селищною радою при виниканні питань профільного характеру

Без надії сподіваюсь

nechvoglod67Дата: Воскресенье, 01.03.2009, 19:42:36 | Сообщение # 88
Генерал-майор
dragun, Профільного , а не фінансового. Чи селишна рада поверне кошти громадян, якщо їх кинуть. Мабудь вона буде сприяти цьому поверненні, а в кінці кінців скаже не вийшло, ну так "получилось"

СергейДата: Воскресенье, 01.03.2009, 21:08:58 | Сообщение # 89
Генерал-майор
Quote (rutka-2)
У нас вот из-за таких "ХОМОК" тоже чуть не сорвалась газификация. А теперь они локти кусают и охают. А мы радуемся жизни и теплу.

Из за каких хомок? biggrin Ты о чем? Давай ты даш мне немного денег и у меня же, в бумагах распишешся что отдала. А я те еще и нахамлю... Пойдет?

Ну че, покурим...

rutka-2Дата: Воскресенье, 01.03.2009, 22:41:48 | Сообщение # 90
Полковник
Сергей, Так выбирайте голов, чтоб не хамили. А ведь газ нужен людям!

rv

Форум » Раздел первый » Наш форум » Газ и другие источники энeргии (Переименовано по предложению трудящихся)
Поиск: