Середа, 08.04.2020, 23:00:07

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость


ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Реєстрація речових прав на нерухоме майно (Запитання, відповіді, обговорення!)
Реєстрація речових прав на нерухоме майно
РеєстраторРПДата: Четвер, 28.03.2013, 13:48:46 | Сообщение # 31
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: Offline
BPB, Доброго дня. При реєстрації права власності на зазначений Вами об'єкт до уваги беруться дані з Технічного паспорту на об'єкт нерухомості та відповідних правовстановлюючих документів. Дані бухобліку - це безпосередньо стосується лише внутрішнього документообігу відповідної організації.
 
BPBДата: Четвер, 28.03.2013, 21:34:10 | Сообщение # 32
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
Шановний РеєстраторРП, дуже дякую за швидку відповідь. Нажаль немав змоги одразу конкретизувати ситуацію, а саме: правовстановлюючим документом у моєму випадку є акт прийому-передачі майна (реорганізація), який складено з зазначенням даних бухобліку, інв.№ будівлі(споруди), назва, і т.д. І от саме в цьому так сказати "нюанс".
(як приклад - в акті: інв.№ 400355 Литей цех7 S=1024кв.м(дані бухобліку на російській мові!); а у техпаспорті - інв.№ 400355 Будівля ливарного цеху) Чи стане це - камнем преткновения?*

(якщо є можливість підкажіть будь ласка посилання на норм.акт у якому зазначено виходячи з даних яких документів реєстратор проводить дії).

Ще раз дякую і чекаю "підказки".


Сообщение отредактировал BPB - П`ятниця, 29.03.2013, 09:15:36
 
РеєстраторРПДата: Субота, 30.03.2013, 10:08:27 | Сообщение # 33
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: Offline
BPB, Основними нормативнами документами для проведення державної реєстрації речових прав є відповідно Закон України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1952-15 та Постанова КМУ http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/703-2011-%D0%BF

Також корисну інформацію можна отримати на сайті Державної реєстраційної служби України за адресою http://www.drsu.gov.ua/show/54

Відповідаючи на Ваше запитання - в кожному окремому випадку потрібно ознайомитись з усіми обставинами справи, а саме суб'єкти, об'єкти правовідносин та відповідні нормативно-правові документи, що приймають участь у відносинах, а потім приймати рішення по поставленому питанню.

Добавлено (30.03.2013, 09:08:27)
---------------------------------------------
ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ САЙТУ

За адресою http://rrp.informjust.ua є можливість відслідковувати стан розгляду поданої заяви до Реєстраційної служби для реєстрації речових прав на нерухоме майно!


Сообщение отредактировал РеєстраторРП - Субота, 30.03.2013, 10:10:45
 
BPBДата: Понеділок, 01.04.2013, 11:52:44 | Сообщение # 34
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
РеєстраторРП, дякую за відповідь. Зрозуміло, процедура нова і поки "нет протоптанной стези", кожен окремий випадок унікальний. Будемо протоптувати biggrin
 
РеєстраторРПДата: Середа, 05.03.2014, 18:36:41 | Сообщение # 35
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: Offline
ЗМІНА ТЕРМІНІВ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ
З 01.01.2014 року.З 01 січня 2014 року набирають чинності зміни, внесені до частини 5 статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», відповідно до яких державна реєстрація прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів (крім випадків державної реєстрації обтяжень) з дня надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію і передбачених Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до нього, документів, необхідних для її проведення.

Державна реєстрація права власності (надання відмови в ній) на підприємство як єдиний майновий комплекс та в разі, якщо їй передує видача свідоцтва про право власності на нерухоме майно, проводиться у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів.

Таким чином, з 01 січня 2014 року:

-державна реєстрація права власності та речових прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів;
-державна реєстрація обтяжень та іпотек проводиться в день надходження заяви;
-державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс проводиться у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів;
-державна реєстрація права власності з видачею, у випадках, передбачених Законом, свідоцтва, проводиться у строк, що не перевищує чотирнадцяти робочих днів.

Добавлено (05.03.2014, 17:36:41)
---------------------------------------------
Свідоцтво про право власності замість втраченого державного акту на землю.

У зв’язку із втратою, пошкодженням чи зіпсуванням державного акта на право приватної власності на землю, державного акта на право власності на землю, державного акта на право власності на земельну ділянку власник земельної ділянки може отримати Свідоцтво про право власності на заміну втраченого документа.
Для цього він подає органові державної реєстрації прав:

1) Заяву встановленого зразку.
2) Копію паспорту та копію реєстраційного номера облікової картки платника податку.
3) Квитанцію про сплату коштів за отримання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
4) Завірену в установленому порядку органом, що видавав документ, копію примірника втраченого, пошкодженого чи зіпсованого документа;
5) Оголошення про втрату документа у регіональних друкованих засобах масової інформації за місцем розташування нерухомого майна, в якому повинні бути зазначені назва документа, його номер і дата видачі, на чиє ім’я виданий, яким органом (крім випадків пошкодження чи зіпсування документа).
6) Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 
Форум » Раздел первый » Наш форум » Реєстрація речових прав на нерухоме майно (Запитання, відповіді, обговорення!)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: