Среда, 12.12.2018, 23:47:28

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Письмо мэру.
nechvoglod67Дата: Понедельник, 26.01.2009, 23:07:36 | Сообщение # 76
Генерал-майор
Статус: Offline
ekaterina-obodec, Поздравляю с очередным званием майора-форумчанина(знаешь почему). Я с К.О. согласен, а вообще зачем весь этот цырк с пешеходной зоной? Что площадь будет чище, или по магазинам во время работы быстрее будут бегать без т.с.? Не вижу логики.

Всем привет поговорим? Я за, если,что.!!!!

VintДата: Вторник, 27.01.2009, 10:13:52 | Сообщение # 77
Генералиссимус
От на этот вопрос как раз мэр пусть и ответит.
Может просто не "круто" нынче в деревне без "Дерибасовской"?

dragunДата: Вторник, 27.01.2009, 18:22:59 | Сообщение # 78
Полковник
ekaterina-obodec
Планується унеможливити рух транспорту шляхом встановлення фізичних перешкод спільно з дорожними знаками (з обласним ДАІ узгоджено). Стосовно збільшення потоку руху траспорта по вулиці Щорса я особисто маю великі сумніви, оскільки основний потік піде по Комсомольській, Грайворонській та Шевченка.

Без надії сподіваюсь

VintДата: Вторник, 27.01.2009, 18:29:17 | Сообщение # 79
Генералиссимус
Та останнє ж питання було в іншому:
Навіщо?
Що це дає?
Може ми чогось не розуміємо.
Просвітіть пліз, пане мер!

dragunДата: Вторник, 27.01.2009, 18:35:14 | Сообщение # 80
Полковник
nechvoglod67
Основна мета-це привести площу в належний стан і пішохідність-лише початок роботи. Проведення різних заходів включає в себе обов"язкове її перекриття - а це додаткові складнощі в плані погодження. З цим питанням ми зіткнулися, коли влітку запросили в селище ігрові атракціони: згадайте, де ми їх тулили першого разу-на вході до стадіону. В скверику поблизу райадміністрвції ми зробили (не зважаючи на тупотіння ніг окремих можновладців) дитячий майданчик. Сходіть і подивіться: скільки діток там буває. А якщо вони вийдуть на площу і зроблять певну кількість малюнків на асфальті для своїх матусь? А Ви про біганину по магазинам. Вузько мислите.

Без надії сподіваюсь

vorskla1968Дата: Вторник, 27.01.2009, 18:38:54 | Сообщение # 81
Генералиссимус
Підтримую і Вінта, і Катерину Обідець. Останнім часом на підтримку мера їжджу по Щорса. Так тут навіть при неперекритому по Леніна русі, движняк дай боже. Що ж буде, коли перекриють. На площі під час проведення заходів і так рух перекритий. А молодим мамам є де гуляти. Пісочниця позташована на Дрощатику.

Добавлено (27.01.2009, 18:38)
---------------------------------------------
Трошки запізнився і написав після мера. Але ж магазини теж не останнє діло.

Делай добро и бросай его в воду.

dragunДата: Вторник, 27.01.2009, 18:43:04 | Сообщение # 82
Полковник
Йде криза і потрібно вже пересідати на велосипедики, щоб менше було движняка

Без надії сподіваюсь

vorskla1968Дата: Вторник, 27.01.2009, 18:43:34 | Сообщение # 83
Генералиссимус
Мера- до відповідальності за порушення прав автомобілістів.
Що скаже шановний Драгун за сьогоднішню сесію.

Делай добро и бросай его в воду.

dragunДата: Вторник, 27.01.2009, 18:47:29 | Сообщение # 84
Полковник
Відповідальність нести готовий, але лише з членами виконкому(вони ж голосували за площу). А сесія пройшла на ура, але про неї напишу завтра, бо, щоб не бути неправдивим, потрібно доопрацювати окремі питання з фінуправлінням

Без надії сподіваюсь

ekaterina-obodecДата: Вторник, 27.01.2009, 20:22:39 | Сообщение # 85
Генерал-майор
Шановний пане мер! По-перше, мої вибачення за відсутність на сесії. Була за записом в Охтирці у дантиста... cry Краще б я на сесію пішла.
По-друге, шкода. Що не була. Чесно - голосувала б проти пішохідної зони. Зважте: напрямок по вул Чапаєва, поліклініка, транспорт прикордонників - все це перейде на вул Щорса. А заради того, щоб діти намалювали малюнок на асфальті раз чи двічі на рік - чи не забагато коштів на всю катаасію? Та й зручності знову ж таки.
І по-третє: навіть якщо погодитися з цим рішенням, - хто бере на себе відповідальність за благоустрій площі? Чи був хтось у Грайвороні за останні кілька років? Бачили там пощу? Ото да. Якщо ж в нас це залишиться, як є, тільки підтвердимо ще раз: село - воно і в Африці село.

не что либо как, а как либо что

nechvoglod67Дата: Вторник, 27.01.2009, 20:27:46 | Сообщение # 86
Генерал-майор
dragun, Поперше я ще ніколи не бачив мера на велосипеді, по друге треба тимчасове перикриття площі і на ремонт і на заходи, а як перекривати це діло інше - залучіть фахівців, якщо своїх немаєте, але це треба робити механічними засобами(шлагбаумами, стрічка з шипами тощо).

Всем привет поговорим? Я за, если,что.!!!!

ekaterina-obodecДата: Вторник, 27.01.2009, 20:35:03 | Сообщение # 87
Генерал-майор
Нє, мер на велосипеді surprised - це круто. Повідомте, будь ласка, хто знає його маршрут та час руху, треба сфотографувати, бо ж не повірять!

dragunДата: Вторник, 27.01.2009, 21:34:36 | Сообщение # 88
Полковник
На велосипеді їзджу частенько, а щоб і ви бачили - приєднуйтесь. Стосовно Грайворона. Бюджет розвитку даного міста практично відповідає бюджету нашого селища. Це по-перше. Проблема наша - знайти кошти і відстояти їх. Проблема сусідів - встигнути і змогти за бюджетний період викоритстати той шматок, який їм відломили на федеральному рівні. Це по-друге. І по-третє, це керівництво району і області, яке змогло виробити відповідні правили гри, що задовольняють всих, і змогло їх привити на даній території. А ми з вами живемо в стані постійної "війни" всих з усіма, виборів, перерозподілів доступів незрозуміло до чого і таке інше. Знаєте з чого ропочалися напруги у спілкуванні місцевої влади і районної? Я не погодився фінансово "лягти". Результат: за неповних три роки перебування на посаді мене намагалися зняти тричі. Передостанній раз, навіть, за допомогою колишнього обласного керівника. Тому на день селища не було привітання мешканців від адміністрації, тому в селищі не було свята Новорічної Ялинки. І це ж, мабуть, ще не все. Стосовно "в Африці село". Я думаю, що якщо ми живемо на цій території, використовуємо її, ми просто зобов"язані її любити і працювати над її покращенням. Якщо не ми, то хто? Чи в когось ще є надія на "конотоп"?

Без надії сподіваюсь

ekaterina-obodecДата: Вторник, 27.01.2009, 22:22:39 | Сообщение # 89
Генерал-майор
Пропозицію про велопробіг підтримую. Приєднуйтеся, форумчани! Глядіть і районній газеті буде що цікаве розповісти: як святкували 23 лютого, як прибирали Ворсклу, як велосипедах заїжджали. Особисто мені подобається!
Мер таки цікава людина!

ScomaxДата: Среда, 28.01.2009, 10:26:15 | Сообщение # 90
Полковник
Quote (ekaterina-obodec)
Нє, мер на велосипеді - це круто. Повідомте, будь ласка, хто знає його маршрут та час руху, треба сфотографувати

ось вдалося сфотографувати частину мерівського велосипеда biggrin
Прикрепления: 0373686.jpg(50.1 Kb)

Ученье - свет, но киловатты дорожают...

Сообщение отредактировал Scomax - Среда, 28.01.2009, 10:26:54

Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Поиск: