Воскресенье, 27.05.2018, 08:11:07

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Письмо мэру.
dragunДата: Вторник, 05.05.2009, 18:30:12 | Сообщение # 196
Полковник
Статус: Offline
Будем реалістами - зібрати навіть по 1 грн. проблематично. А на 9 травня спонсорську допомогу надають практично всі підприємницькі структури в межах 50 грн. Для ветеранської організації вистачає. Тепер до відома: 8 травня - районне свято і його проводить РДА; 9 травня - селищне свято і його проводить селищна рада. Ми намагаємося провести його так, щоб задовольнити всі побажання ветеранів.

Без надії сподіваюсь

VintДата: Вторник, 05.05.2009, 23:08:48 | Сообщение # 197
Генералиссимус
Опять 25-ть! angry
До відома:
і 8-го і 9-го - ВСЕНАРОДНЕ СВЯТО.
Коли ж ви перестанете ділитись уже на "моє" - "не моє" ??? angry

ЖменькаДата: Среда, 06.05.2009, 09:28:00 | Сообщение # 198
Майор
Vint, respect

Добавлено (06.05.2009, 08:28)
---------------------------------------------
Когда же эта дележка на ваших и наших закончится? Пока между собой поделят район и поселок (кому за что отвечать) район развалится и мы вместе с ним..... cry

dragunДата: Среда, 06.05.2009, 13:32:45 | Сообщение # 199
Полковник
Свято то всенародне, але одні на ньому працюють, а іншф відпочивають.

Без надії сподіваюсь

72rootДата: Четверг, 07.05.2009, 23:26:12 | Сообщение # 200
Рядовой
Сергій Миколайович Ви особисто Ви, спитали в кого небудь допомогу на проведення св'яткування 9 травня? Я чомусь так думаю що ні. Допомога це ж не тільки гроші...

vorskla1968Дата: Пятница, 08.05.2009, 01:56:47 | Сообщение # 201
Генералиссимус
72root, а у кого конкретно мэр должен просить помощи и на какие конкретно цели. Как Вы это видете. Может, подскажем Драгуну?

Делай добро и бросай его в воду.

dragunДата: Пятница, 08.05.2009, 14:22:29 | Сообщение # 202
Полковник
72root, Ви неправильно думаєте. РЕМ безкоштовно надав вишку для заміни освітлювальних приборів, комунгосп за гроші відремонтував пам"ятники, підприємці з прокльонами на нашу адресу здали по 5о грн. на солдатську кашу. У кого ще що попросити? А взагалі, Вам необхідно попрацювати керівником, щоб зрозуміти всю прозу життя. Успіхів!

Без надії сподіваюсь

72rootДата: Пятница, 08.05.2009, 19:39:35 | Сообщение # 203
Рядовой
dragun, так я і є і керівник і підприємець.... biggrin

Добавлено (08.05.2009, 18:39)
---------------------------------------------
А ті хто з прокльонами здав по 5 гривень не підприємці.... не мені вам розповідати, так і гроші непотрібно було брати, ось ветерани - будь ласка вшануй їх... я все добре усвідомлюю і розумію . РЕМ вчинив правильно - зробив благодійну акцію, комунгосп - так це ж пан Г.
Сергій Миколайович - ваші помічники самі нічого не вирішують, все від вашого імені, та ще й зайвого добавлять. А якщо Мер сам звернувся до Підприємця (справжнього) - відмовити тут важко... Та Ви добре й самі розумієте

VintДата: Суббота, 09.05.2009, 12:42:09 | Сообщение # 204
Генералиссимус
Пане мер, коли з'явитесь, розкажіть будьласка про солдатську кашу.
Але мене особисто цікавлять не фінансові питання і хто відзначівся особисто (тут ви я сподіваюсь впоралися на рівні). Хотів би щось почути про настрої веетеранів і таке інше. Виступ ветерана у парку мене чомусь зачепив "за живе".
І якщо можливо, Ваша особиста думка щодо ситуації, яка склалася на сьогодні (хоча б у межаш селища) з цим Великим святом.
Дякую.

dragunДата: Суббота, 09.05.2009, 19:28:00 | Сообщение # 205
Полковник
Всих зі святом Перемоги! Каша пройшла чудово. Ветерани залишилися задоволені, всього і для всіх вистачило. Але святкували не довго: люди старенькі, їм уже важко. Ветеранів прийшло навіть менше, ніж ми розраховували. Спасибі велике всім структурам, які взяли участь у вшануванні пам"яті загиблих і віддали належне живим. Хочу сказати, що не всі підприємці однакові. Як приклад: ветлікар Бодарєв лише почув про ветеранів, зразу поліз у кишеню за гаманцем; Пасюга Олексій Борисович сам зателефонував і запропонував допомогу. А от від шановного Василя Васильовича Васильченка ми в черговий раз вислухали, що, кому й коли він вже давав. Не має в селищі жодного підприємця, щоб йому селищна рада не пішла на зустріч. І якщо надати допомогу в розмірі 50 грн. раз на рік (бо більше ми не побираємося) для проведення заходу тим людям, яким ми завдячюємо нашим сьогоденням, є проблемою - то в мене слів не має. Окрема подяка ветеранській організації селища, яка взяла безпосередню участь у приготуванні каші та організації сьогоднішнього свята. Жодна людина із присутніх (окрім Гайового Петра Павловича) не висловила сьогодні незадоволення. І не тому, що їм нічого сказати чи вони соромляться. Просто ми дійсно кожного року намагаємося врахувати всі побажання ветеранів. Цьго разу, навіть, у привітанні ветеранів вже у селищній раді взяли участь і представники нашого місцевого козацтва. Для мене було несподіванкою, що Гладченко Костянтин Денисович є осавулом і радником головного обласного козака з юридичних питань. А взагалі більше скорботи, ніж радості, бо ще декілька років - і кашу варити буде нідлякого. Такщо давайте шанувати і не забувати у повсякденному житті тих ветеранів, що ще лишаються серед нас. Ще раз всім, хто не відвернувся від сьогоднішнього дня, моя особиста подяка.

Без надії сподіваюсь

ValeryДата: Суббота, 09.05.2009, 19:28:28 | Сообщение # 206
Генералиссимус
Quote (Vint)
розкажіть будьласка про солдатську кашу

Зається, це запитання більше стосується до Ворскли1968 biggrin

http://vorskla.in.ua
-----------------------------

ValeryДата: Суббота, 09.05.2009, 19:33:13 | Сообщение # 207
Генералиссимус
А скільки всього ветеранів (учасників ВОВ) у селищі?

http://vorskla.in.ua
-----------------------------

Сообщение отредактировал Valery - Суббота, 09.05.2009, 19:34:58

VintДата: Суббота, 09.05.2009, 19:35:43 | Сообщение # 208
Генералиссимус
Пане мер, за сказане і за сьогоднішній день - мій особистий - respect

dragunДата: Суббота, 09.05.2009, 19:43:23 | Сообщение # 209
Полковник
Valery, Три роки тому, коли я прийшов на цю посаду, ветеранів проживало у селищі 68. Сьогодні їх залишилося 47. На святкуванні було 10 чоловік. Але вчора від імені селищної ради ми привітали вдома кожного з сорока семи.

Без надії сподіваюсь

vorskla1968Дата: Четверг, 14.05.2009, 18:16:49 | Сообщение # 210
Генералиссимус
Як бачимо, з появою Драгуна ветеранів у нас поменшало.

Делай добро и бросай его в воду.

Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Поиск: