Пятница, 20.07.2018, 17:34:25

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Письмо мэру.
ValeryДата: Понедельник, 04.05.2009, 10:54:12 | Сообщение # 181
Генералиссимус
Статус: Offline
Согласен с Ольгой. Конечно, в головах людей отложилась память о бурных веселиях, но времена меняются. Может нужны другие формы, другое содержание?
Человек, который родился в начале 19-го века от рождения и до смерти видел только мотыгу и телегу. Наш век меняется значительно быстрее. Мы просто не успеваем привыкнуть к переменам. Да отжили свое эти митинги и массовые гулянки. Это рудимент социализма и плакать о нем не стоит.

http://vorskla.in.ua
-----------------------------

vorskla1968Дата: Понедельник, 04.05.2009, 11:20:37 | Сообщение # 182
Генералиссимус
Все-таки хочу увидеть поющего С.Н.Драгуна

Делай добро и бросай его в воду.

VintДата: Понедельник, 04.05.2009, 11:39:20 | Сообщение # 183
Генералиссимус
Я тож! biggrin

VintДата: Понедельник, 04.05.2009, 12:06:12 | Сообщение # 184
Генералиссимус
Интересно, появится ли после этого пан мэр на сайте smile
Надеюсь, что да!
И поэтому вопрос (на полном серьёзе):
а что нужно (разрешение тама и прочее и от кого), чтобы включить вечером свет на сцене и организовать пару микрофонов?
А то может мы "врежем" на 150-дневку сайта biggrin
И народ может подтянеться, и барды найдутся, и т.д.....

Обчем от кого зависит просто сцену "включить"?

ValeryДата: Понедельник, 04.05.2009, 17:27:20 | Сообщение # 185
Генералиссимус
У меня есть переноска метров 30. Протянем от соседнего дома! Вот и свет! Ну что за это будет? Ну расстреляют! Форумчане за то памятник поставят - рядом с вождем biggrin
(В виде повешенного на переноске)

http://vorskla.in.ua
-----------------------------

dragunДата: Понедельник, 04.05.2009, 22:22:20 | Сообщение # 186
Полковник
Ви знаєте, шановні, що найпростіше в житті - це критикувати. (На рівні держави так виживають комуністи). Ті хто мене знає - підтвердять, що я від відповідальності ніколи не бігав і ні за чиї спини не ховався. Але я звик відповідати за своє, чужі "нагороди" мені не потрібні. А ще я дивлюся, що чим я відвертіше вступаю у діалог, тим активніше мене намагаються затюкати. До цього так було у житті, а тепер і на сайті. Так можливо мені взагалі не дискутувати на цих сторінках (районне керівництво ж вас ігнорує)? Якщо ми дорослі люди, я просив би конструктиву. Чому кожен з нас не прокидається з думкою: "що я повинен зробити для країни", а завжди лише запитує: "що країна зробила для мене"? Ви хочете нормального свята. Але ж ви розумієте, щоб з бюджету взяти кошти на відпочинок членів громади, туди потрібно спочатку покласти. Більшість підприємців, які де-факто проживають у селищі, де-юре прописані в інших селах, де і платять податки (для них кожен червінчик має вагу!). А влада винна. Скільки у нас цієї весни проїхалося приватних тракторів по городах, і скільки з них сплатили податок? А влада винна. Можна продовжувати і далі. Вибачте за емоції: наболіло. А про пасивність громади я вже писав раніше. Такщо, співати не буду, але сцену, за потреби, підключимо.
P.S.: окреме спасибі Ользі та Валерію за розуміння ситуації і життєвий реалізм! А жабі повідривав би не лише лапки.

Без надії сподіваюсь

VintДата: Понедельник, 04.05.2009, 22:32:31 | Сообщение # 187
Генералиссимус
Пане мер!
На мій погляд, ображатися ЗОВСІМ не варто!
Ваш респект за те, шо не боїтеся (а ще більше не соромитеся) вступити з людьми в діалог, від Вас ніде не подінеться (знач ще не встигли "начудити", і тому приховувати нічого). Тут люди розумні збираються.
За сцену можливо ще поговоримо, бо є ідеї.
А без "жаби" взагалі де в чому сайту не було б.
Так шо за нього я наприклад заступлюся. Ось! smile

dragunДата: Понедельник, 04.05.2009, 23:03:41 | Сообщение # 188
Полковник
Жодних образ. Просто не хочеться пустого дзвону. Даєш конструктив і конкретику!!!

Без надії сподіваюсь

vorskla1968Дата: Понедельник, 04.05.2009, 23:22:03 | Сообщение # 189
Генералиссимус
А як мер планує вшанувати ветеранів 9 травня?

Добавлено (04.05.2009, 22:22)
---------------------------------------------
Пан мер не повідомить, які землі В.Писарівської селищної ради відійдуть до Гетьманського парку?

dragunДата: Вторник, 05.05.2009, 13:53:35 | Сообщение # 190
Полковник
Ветеранів вшануємо 9 Травня традиційно: квіти, поздоровлення вдома, солдатська каша та наркомовські 100 грам. А про Гетьманський парк вперше чую.

Без надії сподіваюсь

ЖменькаДата: Вторник, 05.05.2009, 14:05:43 | Сообщение # 191
Майор
Quote (dragun)
Ви хочете нормального свята. Але ж ви розумієте, щоб з бюджету взяти кошти на відпочинок членів громади, туди потрібно спочатку покласти. Більшість підприємців, які де-факто проживають у селищі, де-юре прописані в інших селах, де і платять податки (для них кожен червінчик має вагу!).

Сергей Николаевич! Если нету денег и предпренимателям жалко сбросится в общак, тогда давайте с каждой организации хотябы по 5 грн. соберем и устроим праздник или хотябы малюсенький феервек! biggrin Чтобы все приняли участие хотя бы на минимальном уровне в организации какого нибудь мероприятия...

vorskla1968Дата: Вторник, 05.05.2009, 14:14:57 | Сообщение # 192
Генералиссимус
Эх, Жменька, Жменька. Попробуй собрать даже по 5 гривен, если это только не на корпоративную пьянку, а на хорошее дело. А потом посчитай на что этих денег хватит.

ЖменькаДата: Вторник, 05.05.2009, 14:18:36 | Сообщение # 193
Майор
vorskla1968, я с том смысле, с каждого работника организаций,.... это же на благо родины biggrin

vorskla1968Дата: Вторник, 05.05.2009, 14:20:59 | Сообщение # 194
Генералиссимус
Пожалуй, 9 Мая тот праздник, на который никто не пожалеет денег.

ЖменькаДата: Вторник, 05.05.2009, 14:24:37 | Сообщение # 195
Майор
Будем надеятся!!!!!!
А там поживем - увидим! biggrin

Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Поиск: