Четвер, 04.06.2020, 21:27:41

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость


ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форуму: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Письмо мэру.
vorskla1968Дата: Понеділок, 27.04.2009, 12:37:21 | Сообщение # 166
Генералиссимус
Группа: Форумчане
Сообщений: 1491
Статус: Offline
Цікаво, чому мер проігнорував зустріч. Можливо, вважає, що до виборів ще далеко? Чи як Черновецький — орієнтується на бабусь та дідусів?

Делай добро и бросай его в воду.
 
VintДата: Понеділок, 27.04.2009, 13:56:02 | Сообщение # 167
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 5196
Статус: Offline
Та скаже мабуть, що не знав (запрошення ж ніхто не надсилав) <_<

Ну якшо вже пан мер зайде у цю тему, прошу вфідповісти на таке питання:
А що то у городах людей, що по Івана Середи живуть, робиться? (недалеко від швидкої допомоги).
А то перерито усе і плітки різні по вулиці ходять, а ніхто людям не відповідає, що то без їх відома у їхніх городах за "об'єкт" зводиться?
З нетерпінням чекаємо на відповідь.

Сообщение отредактировал Vint - Понеділок, 27.04.2009, 13:56:45
 
dragunДата: Понеділок, 27.04.2009, 20:25:38 | Сообщение # 168
Полковник
Группа: Форумчане
Сообщений: 198
Статус: Offline
Спочатку vorskla1968 мій респект за порівняння з Черновецьким. Хоча після того, як мені стало відомо про листування київського мера зі слоном (тваринка така) - не знаю як і відреагувати. Тепер про інше (для тих, хто не любить читати місцеву пресу, оскільки там все висвітлено). На луках розпочато будівництво очисних споруд за системою "Біоплато". Замовник будівництва - селищна рада. Фінансує будівництво обласне управління охорони навколишнього природного середовища. Вартість будівництва - трішки більше півтора міліона. Тендер пройшов перед новим роком. На сьогодні використано близько 80 тис. грн. Схема проста: є три відстійника, які знаходяться в різних рівнях, і в яких по черзі за допомогою природних рослинних компонентів проходить очистка рідких відходів. На виході - чиста вода, яка може використовуватися громадою для будь-яких цілей. Поряд планується запроектувати ілові майданчики, де буде відстоюватися осад, який потім буде використовуватися в якості добрив. Тепер стосовно "без їх відома у їхніх городах". Городи стають власними лише після отримання державного акта на землю. На сьогодні це земля селищної ради, яка надана в користування окремим членам громади. А будівництво ведеться взагалі на вільних площах.

Без надії сподіваюсь
 
VintДата: Вівторок, 28.04.2009, 09:59:39 | Сообщение # 169
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 5196
Статус: Offline
Читати вміємо. Але пишуть чомусь не все.
От люди я к заввжди і підозрюють недобре angry

Вільна площа починається за пів-метру від мого забору наприклад. Але це не означає, що без моєї згоди зразу ж тут можно починати будівництво ЧАЕС (як приклад).
Карантинна зона у цієї супер каналізації є?
Хто може повідомити, за скільки кілометрів треба її об'їздити танком і які фрукти-овочі ростимуть у людей на городах в 10-ти метрах від відстійника?

Документи - в студію!!! angry

 
dragunДата: Вівторок, 28.04.2009, 21:10:09 | Сообщение # 170
Полковник
Группа: Форумчане
Сообщений: 198
Статус: Offline
Вся документація в наявності. Є позитивний висновок комплексної державної експертизи (в тому числі санепідемстанції та управління екології). Рішення про будівництво та конкретно про вибір земельної ділянки ухвалювалося на сесії селищної ради одноголосно депутатами, яких ви всі обирали (запитайте і в них хочаб разок про що небуть). А той факт, що управління екології виділяє такі кошти на реалізацію даного проекту є свідченням, на мій погляд, повної відповідності даного питання нормам життєзабезпечення.
P.S.: а в районці про даний проект розписано так, що питань не виникло до цього часу в жодного, хто ознайомився з матеріалами. А часу вже пройшло - півтора роки.


Без надії сподіваюсь
 
VintДата: Середа, 29.04.2009, 09:48:53 | Сообщение # 171
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 5196
Статус: Offline
Шановний пане мер. Не сприймайте будьласка як звичайну перепалку, але:
1. На Івана Середи проживаю не так давно, але уже більше року.
2. "Свого" депутата ні разу не бачів в очі (хоча може сто раз зустрічались серед вулиці, але не маю уяви ху із іт smile )
Тому запитати як Ви пропонуєте, не знаю у кого.
3. Те, що кошти виділили екологи, ще нічого не значить.
У масштабах селища, у якому немає навіть натяку на нормальну каналізацію і тим паче на очісні споруди, це звичайно великий прорив.
Але ніде не зміг знайти, ЯКА КАРАНТИННА ЗОНА у цього об'єкта і як далеко від нього "пертиме" нечістотами.
4. Якщо не важко, дайте будьласка посилання на номер "районки". Можливо я там і знайду деякі відповіді.

З повагою ....

 
ЖменькаДата: Середа, 29.04.2009, 16:32:54 | Сообщение # 172
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Статус: Offline
А у меня тоже вопрос.... Скажите пожалуйста а куда делся наш отдел экологии, и когда он будет если вообще будет? Никакой же информации ближе чем в области нету (и та среднепотолочная) , да и в последнее время экологическая обстановка поселка только ухудшается.....(я уже не говорю о данных для студентов, в помощь для написания дипломов) cry cry cry

Добавлено (29.04.2009, 16:32)
---------------------------------------------
За державу обидно!!!! badmood dwarf

 
dragunДата: Середа, 29.04.2009, 19:43:27 | Сообщение # 173
Полковник
Группа: Форумчане
Сообщений: 198
Статус: Offline
Нечистотами не "пертиме" взагалі. Карантинна зона відсутня як така. Очисні споруди по системі фітофтора опробовані на території Харківської області: жодних нарікань. А в Середній Азії, де також успішно працюють дані проекти, на кінцевому етапі відстояну воду використовують не лише для орошення, а й при приготуванні їжі. Посилання на відповідний номер районки запитуйте у представників преси (а чому вони мовчать?). Тепер до Жменьки: що значить Ваш вислів про погіршення в останній час екологічної ситуації в селищі. Або факти - і дискутуємо, або вибачення. За час мого перебування на посаді не було жодних нарікань на еклогічний стан, жодних порушень. І це не тому, що представник управління екології в районі відсутній (повірте, що з "варягами" працювати складніше), а тому, що селищна рада працює в цьому напрямку не покладаючи рук. До речі, на мого попередника порушувалася кримінальна справа саме з еклогічних питань.

Без надії сподіваюсь
 
ЖменькаДата: Четвер, 30.04.2009, 10:43:05 | Сообщение # 174
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Статус: Offline
dragun, Ну вот например: речка у нас - уже не речка, а болото в котором коту по....( прости господи) по колено, раньше хотя бы водоросли выкашивали, да и лес в мусорник привратился (между гор мусора цветут подснежники - красота!!!!), да и в центре канализация течет (все ароматы в одной канализации - и по среди дороги), да и вообще в поселке у нас в воздухе, в почве и в растительной продукции очень много тяжелых металов, которые превышают ПДК (предельно допустимые концентрации), а ближе к лету амброзия лесом стоять будет (как и в прошлом году)...... вот вам и факты cry

Добавлено (30.04.2009, 10:43)
---------------------------------------------
dragun, да и вообще по улице Шевченко второй год подряд вижигают очерет, весной когда птицы прилетают, и и все живые существа просыпаются и строят домики и гнезда, а потом безпощадно умирают со своим потомством от людской халатности, только лиш потому что сухой очерет кому то мешал.... и никому до этого нету никакого дела.

 
dragunДата: Четвер, 30.04.2009, 12:21:06 | Сообщение # 175
Полковник
Группа: Форумчане
Сообщений: 198
Статус: Offline
Не хотілося б перекладати відповідальність на інші структари районного рівня, але: ліс та річка не є територією селищної ради і лежать в площині інтересів інших структур (агролісгосп заборонив селищній раді навіть повитягати дерева, що попадали в річку!); стосовно випалювання очерету-якщо наведете прізвища підпалювачів і дасте згоду підписати протокол як свідок, випишемо штраф, а в іншому разі це не факти; каналізація в центрі селища дійсно заважає, але лише тому, що в даному будинку по вулиці Коцюбинського мешкають "найпростіші" і "найбідніші" члени нашої громади, які не в змозі оплатити послуги асенізаторської машини (працюють, щоправда, вони в лікарні, адміністрації та санстанціЇ); ось амброзія - це дійсно біда, і силами селищної ради її не здолати, бо потрібна участь всіх жителів - от давайте разом і вирішемо цю проблему; а по повітрю і металам де розрахунки і порівняння в цифрах? Спасибі за дискусію!

Без надії сподіваюсь
 
ЖменькаДата: Четвер, 30.04.2009, 13:23:25 | Сообщение # 176
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 83
Статус: Offline
dragun, А нельзя ли к агролесхозу применить какие нибудь санкции,вы же месная власть все таки, а то получается " І САМ НЕ ГАМ, І ДРУГОМУ НЕ ДАМ", а вся окружающая среда страдает (и люди, и рыбы, и речка.....). Спасибо за внимание!
 
dragunДата: Четвер, 30.04.2009, 20:29:12 | Сообщение # 177
Полковник
Группа: Форумчане
Сообщений: 198
Статус: Offline
У кожної структури є свій рівень підпорядкування. Проблема райцентру в тому, що практично всі організації районного рівнярозташовані саме тут, а вплинути на їх роботу може лише районна влада, а не місцева. Не можна сказати, що райагроліс не працює. Своїм невеликим колективом вони роблять велику справу у лісовому господарстві, яке донедавна належало колгоспам. Я думаю, що в них просто до всього не доходять руки, оскільки принцип госпрозрахунку впливає напряму на види робіт, що проводяться. На сьогодні дане підприємство пішло назустріч селищній раді і дало згоду на кредитування робіт по виготовленню та встановленню вхідних воріт дитячого садка "Оленка". Гарний приклад для наслідування іншими суб"єктами господарювання.

Без надії сподіваюсь
 
vorskla1968Дата: Неділя, 03.05.2009, 22:27:52 | Сообщение # 178
Генералиссимус
Группа: Форумчане
Сообщений: 1491
Статус: Offline
Не полінився перенести сюди (Нагадую, що це про 111 річницю з дні нарподження Є.Х.Мовчана). Див. загальний форум.
"Гидко читати від мера такої відмазки. Фактично він правий, але пересічному жителю В.Писарівки і гостям селища одинаково, хто організовує свято. І очікують вони його не від ефемерного відділу культури чи абстрактної райдержадміністрації. Люди хочуть відпочивати, а за великим рахунком - пишатися кобзарськими традиціями свого краю. Якщо все буде добре - про Драгуна не згадають, але якщо так, як цього разу... Кожному не розтлумачиш, шо це не мер готував свято. Прикро, що начальник міліції, який був на святі, більше переживав за нього, ніж мер. (Хоча може мер переживає в душі більше, ніж усі виборці разом, сподіваюся на це)".


Делай добро и бросай его в воду.
 
olgaДата: Понеділок, 04.05.2009, 02:48:26 | Сообщение # 179
Генерал-майор
Группа: Форумчане
Сообщений: 390
Статус: Offline
Да при чем мер! Один человек не в силах исправить то, что тысячи делают годами.А на счет мусора, так сами и бросаем,и ждем чтобы мер убрал. Пока народ не станет сознательным,чистоты не будет.А на счет праздника,так что вы хотели, Виагру? А многие из Вас ходят в кружок самодеятельности? Интересно получается, все пришли,взяли по пиву и ждут чуда. Чтобы концерт был интересным, нужно принимать участие! cry
 
ScomaxДата: Понеділок, 04.05.2009, 09:24:41 | Сообщение # 180
Полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 199
Статус: Offline
Quote (olga)
Интересно получается, все пришли,взяли по пиву и ждут чуда

наверное все ждут, что мер с персональным номером выйдет на сцену...
раз отдел культуры не в состоянии, что ж Сергей Николаевич, просим на сцену
band
Знач Черновецкий может, а мы чем хуже?


Ученье - свет, но киловатты дорожают...
 
Форум » Раздел первый » Наш форум » Письмо мэру. (Напиши листа селищному голові)
Пошук: