Понедельник, 19.11.2018, 09:04:38

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

• Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Тепло ли тебе внученька (Х/ф "Морозко") (Отопительный сезон в школе)
Тепло ли тебе внученька (Х/ф "Морозко")
vorskla1968Дата: Пятница, 25.12.2009, 19:35:50 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Статус: Offline
nechvoglod67, а когда приходят топить контролеры, они в лимит укладываются?

Делай добро и бросай его в воду.

nechvoglod67Дата: Пятница, 25.12.2009, 19:59:22 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Scomax "а чего тут обсуждать, надо еще попробовать конотопских кочегаров нанять, раз наши не умеют топить соломой "
А откуда ти знаєш? така пропозиція лунала від першої особи.

Всем привет поговорим? Я за, если,что.!!!!

dragunДата: Воскресенье, 27.12.2009, 14:02:51 | Сообщение # 18
Полковник
У мене питання: чому саме зараз не приїздять переймати досвід роботи котельні на альтернативному виді палива представники з усіх районів області, як це було минулого року? І чи доцільно було використати 450 тис. грн. на нову котельну за умов недоведення всих нормативних вимог "до ума"?

Добавлено (27.12.2009, 14:02)
---------------------------------------------
А якщо чесно, то мені дуже прикро, що всі питання вирішуються у стінах "білого дому" (навіть кандидатури кочегарів без погодження з Могилевським не розглядаються), а за роботу відповідає керівництво школи. Де ж логіка і здоровий глузд? От якби зараз була подяка за гарний тепловий режим у школі, Могилевського з передової і танком би не зіпхнути було. І це мужик... (вжик-вжик).

Без надії сподіваюсь

nechvoglod67Дата: Воскресенье, 27.12.2009, 16:15:49 | Сообщение # 19
Генерал-майор
vorskla1968 Який ліміт, про що ми говоримо, за останні дві доби спалено 22 тюки соломи( по 10 і 12) , тому що солома не горить сира, незнаю як діти прийдуть завтра в школу, з котла вигрібаємо неперегорівшу солому. angry

dragunДата: Суббота, 02.01.2010, 10:22:51 | Сообщение # 20
Полковник
Навесні, по закінченні опалювалювального сезону, в рамках підготовки до чергового зимового періоду на колегії РДА пану Могилевському, який вихваляв альтернативні види палива, було задане питання з зали про те, хто нестиме персональну відповідальність, якщо щось буде негаразд. Відповіддю були слова: "Я запевняю, що негараздів не буде!" Так і є: негаразди є у всіх - дітей, батьків, вчителів, керівництва школи, мешканців прилеглих до школи вулиць, окрім Могилевського. Так тримати!!!

Добавлено (02.01.2010, 10:22)
Цього року планується встановити котел на соломі в Тарасівській школі, а всі газові котельні інших навчальних закладів переобладнати під використання альтернативних видів палива. Чи здійсняться плани- побачимо незабаром.

Без надії сподіваюсь

nechvoglod67Дата: Суббота, 02.01.2010, 16:08:43 | Сообщение # 21
Генерал-майор
А. в Великописарівську школу планується котел як у ЦРЛ, вданий момент школа топиться сіном, сьогодні завезено 10 тюків до понеділка, це 5 тюків(1250кг) на добу, а норма на добу повинна бути 20 тюків (5000кг.).
Боже(більше нідокого звертатися) допоможи не розморозити школу, з 3 на 4 січня -20. help newyear questionmark uhm

dragunДата: Суббота, 02.01.2010, 18:13:39 | Сообщение # 22
Полковник
З новим роком! sad

Без надії сподіваюсь

НаталияДата: Суббота, 02.01.2010, 22:01:50 | Сообщение # 23
Генерал-лейтенант
це 5 тюків(1250кг) на добу, а норма на добу повинна бути 20 тюків (5000кг.).

А почему только 5 тюков завезли на сутки?!
Как объясняют "кочегарские контролеры" то, что только четверть нормы выдана???
Насколько я помню физику (закон сохранения энерги), то тепла от 5 тюков соломы будет именно столько, сколько от 5 тюков, а не как не от 20. Не станет энергии от сгорания больше, даже если работу кочегаров контролировать сутками, или даже если самому высокому начальнику кочегарить angry

Человеческая глупость дает пpедставление о бесконечности

nechvoglod67Дата: Суббота, 02.01.2010, 23:30:50 | Сообщение # 24
Генерал-майор
А они теперь не контролируют, а сочуствуют, потому что, наверно вина в этом частично и их, за сено платить надо, а до нового года не успели , 10 тюков это в долг дали. Хотя не понимаю отдел образования давно всё проплатил, а где же эти деньги, или заплатили не тем кому надо7 eek

dragunДата: Воскресенье, 03.01.2010, 12:44:54 | Сообщение # 25
Полковник
А десять днів усі відпочивають, а там 1/12 бюджета місяців три-чотири: ось і вся проплата!!!

Без надії сподіваюсь

ValeryДата: Воскресенье, 03.01.2010, 20:50:46 | Сообщение # 26
Генералиссимус
Наталия, Ты не права - все зависит от теплотворной способности сгорания топлива. У сена и соломы она разная, но только ни в один справочник их не включили из-за того, что никому в мире до этого не пришло в голову использовать сено (корм для скота) в качестве топлива.
Что касается соломы, то в мире ее сжигают немножко не так, как нашем котле за 455 тысяч. У правильного агрегата в топку загружается, как не странно, именно сырая солома (чтобы не вспыхнула и было как можно больше дыма). Дальше этот дым не выпускается в атмосферу, а сжигается при высокой температуре. В этом весь фокус. То, что подсунули школе, в простонародье называется кидаловым.

http://vorskla.in.ua
-----------------------------

vorskla1968Дата: Воскресенье, 03.01.2010, 21:49:20 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Конечно, удивительно, что сжигают корм.
Но также удивительно, что две тонны соломы в теории заменяют тонну антрацита. Только у нас на практике такое что-то не получается.

Делай добро и бросай его в воду.

nechvoglod67Дата: Среда, 06.01.2010, 22:39:27 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Valery Ты говоришь о другом котле, этот не такой кострукции, я изучил все конструкции для общего своего понятия, и тот о котором ты говоришь, он как-бы двухконтурный по способу сжигания топлива.

Добавлено (06.01.2010, 22:39)
Фірмою поставником ТОВК "Сумінтерстрой" яка зареестрована в нашому районі, і має тут покровителів зацікавилась СБУ(з неофіційних дданих). Може щось і покращеться з поставкою соломи в школу і наші діти з канікул прийдуть в теплі класи?

VintДата: Среда, 06.01.2010, 22:54:47 | Сообщение # 29
Генералиссимус
nechvoglod67, врядли всё так быстро "покращіться".
Но то, шо зацикавылысь, уже хоть шото.

dragunДата: Четверг, 07.01.2010, 08:18:29 | Сообщение # 30
Полковник
Головне - покращення становища, а резудьтат вже є: два дні тому безпосередньо сам "вигравець" тендеру по поставці соломи приїздив у "Дружбу" виписувати сінце!

Без надії сподіваюсь

Форум » Раздел первый » Наш форум » Тепло ли тебе внученька (Х/ф "Морозко") (Отопительный сезон в школе)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: