Четверг, 18.10.2018, 02:23:21

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Интересное видео! (Видео которое вам понравилось,но не понятно в какую тему это)
Интересное видео!
violettaДата: Пятница, 02.05.2014, 15:29:30 | Сообщение # 901
Генералиссимус
Статус: Offline
Цитата Vint ()
Виолетта, посмотри обязательно.

спасибо, может гляну... когда-нибудь.

Винт, мне надоело видеть стебы и грубисти здесь. извини, у меня нет больше возможности уделять тутошним "вредностям" время. вот как-то так.

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Пятница, 02.05.2014, 17:54:57 | Сообщение # 902
Генералиссимус
Цитата violetta ()
Винт, мне надоело видеть стебы и грубисти здесь. извини, у меня нет больше возможности уделять тутошним "вредностям" время. вот как-то так

Ничем не ударилась с утра? angry
Я между прочим советовал посмотреть видео от чистого сердца. Но раз ты так всё воспринимаешь, то я вообще с тобой прекращаю общение.
Вот как-то так.

violettaДата: Пятница, 02.05.2014, 18:50:56 | Сообщение # 903
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Ничем не ударилась с утра?
Я между прочим советовал посмотреть видео от чистого сердца.

опять грубости... не удариласть! причем тут ты??? будет время - посмотрю! мои слова относительно "вредностей" относились Имхо и Пелоту - про психушку и т.п. не надевай на себя чужие пальтошки! wacko но раз прекращаешь общение - я не против. взаимно, Винт. постараюсь не заходить часто... если зайду - то в тему юмор, если можно будет.

Всех благ!

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Пятница, 02.05.2014, 23:12:13 | Сообщение # 904
Генералиссимус

VintДата: Суббота, 03.05.2014, 00:17:21 | Сообщение # 905
Генералиссимус
Давно пора. Якшо керівництво держави і силовики ніх. не роблять, то може хоч ці всяку 3,14здоту з країни викурять.

rlepishДата: Суббота, 03.05.2014, 08:50:47 | Сообщение # 906
Генералиссимус
Одеські "колоради", стрілянина з автомата

SashaДата: Суббота, 03.05.2014, 23:07:04 | Сообщение # 907
Лейтенант
Цитата rlepish ()
Одеські "колоради", стрілянина з автомата

На Ютубі повно відео від 2.05. з Одеси, і при тому, з обох боків... Стріляли і ті, і інші... Причин ми не дізнаємось ніколи.
Але яке виправдання у тих, хто нещодавно кричав про те, як "Беркут" стріляє в "мирних" демонстрантів, а сьогодні палив живцем людей?
Запитання риторичне...

rlepishДата: Воскресенье, 04.05.2014, 00:24:53 | Сообщение # 908
Генералиссимус
Цитата Sasha ()
Але яке виправдання у тих, хто нещодавно кричав про те, як "Беркут" стріляє в "мирних" демонстрантів, а сьогодні палив живцем людей?

мені б також було цікаво, хто стріляв з будинку профспілок і хто підпалив будинок профспілок в Одесі з середини

2 хв, 4 проверх, правого крила.

тут невеличкий фоторепортаж
http://napaki.livejournal.com/100072.html

також викликають риторичні питання, що за люди з колорадськми стрічками з коктейлями молотова в руках і вогнепальною зброєю, і чому вони діють спільно з міліцією.

Сообщение отредактировал rlepish - Воскресенье, 04.05.2014, 00:29:09

SashaДата: Воскресенье, 04.05.2014, 00:35:49 | Сообщение # 909
Лейтенант
Цитата rlepish ()
мені б також було цікаво, хто стріляв з будинку профспілок і хто підпалив будинок профспілок в Одесі з середини

Вони самі себе підпалили?
Така маячня вже стала звичною з часів майдану...

rlepishДата: Воскресенье, 04.05.2014, 00:45:41 | Сообщение # 910
Генералиссимус
Sasha, перестань дивитись Росія24

rlepishДата: Воскресенье, 04.05.2014, 01:12:05 | Сообщение # 911
Генералиссимус
Sasha, щоб у тебе не виникало дурних питань.

Інструктаж короладосів в Одесі від начальник ментовки, після інструктажу вони вперемішку з ментами висуваються на зустріч мирній ході вболівальників.

Прикрепления: 1167568.jpg(43.3 Kb)

rlepishДата: Воскресенье, 04.05.2014, 01:22:23 | Сообщение # 912
Генералиссимус
а це розповсюджують для таких, як ти
Прикрепления: 5381172.jpg(29.4 Kb)

SashaДата: Воскресенье, 04.05.2014, 10:48:50 | Сообщение # 913
Лейтенант
Цитата rlepish ()
Sasha, перестань дивитись Росія24

Російські новини не дивлюсь взагалі. Українські на даний час також рідко - правди немає ні в тих, ні в інших.

Цитата rlepish ()
Інструктаж короладосів в Одесі від начальник ментовки, після інструктажу вони вперемішку з ментами висуваються на зустріч мирній ході вболівальників.

Але спалили саме "колорадосів", як Ви кажете)

Я і не сумніваюсь, що все це планується і організовується - дана ситуація створюється штучно.
Багато людей, особливо на Сході, не підтримували майдан і не підтримують нинішню владу. АЛЕ! Серед них одиниці, які бажають відокремлюватись, федералізуватись і таке інше!
Більшість бажає жити в Єдиній Країні УКРАЇНІ і категорично проти ставати частиною Росії.
Підтримувати дружні стосунки з Росією - це максимум.

А от кому вигідно створювати і підтримувати такий розбрат і безлад - варіантів не багато...

violettaДата: Воскресенье, 04.05.2014, 13:09:58 | Сообщение # 914
Генералиссимус
Цитата Sasha ()
Російські новини не дивлюсь взагалі. Українські на даний час також рідко - правди немає ні в тих, ні в інших.

+много.

Цитата Sasha ()
спалили саме "колорадосів", як Ви кажете)

не он так говорит, так и есть...
и на РФ "гнать" легче всего.

Цитата Sasha ()
Підтримувати дружні стосунки з Росією - це максимум.

дак не бажають/бажали, это их дело, да.... но теперь случился укр/каллопс.......... даже больно смотреть, что они вытворяют... сжигать людей... ппц................. angry

Добавлено (04.05.2014, 12:09:58)
---------------------------------------------

Цитата Sasha ()
багато людей, особливо на Сході, не підтримували майдан і не підтримують нинішню владу.

пояснить це Лепішу, він не розуміє... він підтримує і правий сектор. я в шоці, вот якось так... surprised

rlepishДата: Воскресенье, 04.05.2014, 14:30:42 | Сообщение # 915
Генералиссимус
Цитата Sasha ()
Але спалили саме "колорадосів"

шкода, що загинули люди.

але хто їм (їхнім командирам) лікар. для чого організували напад на ходу за єдність України? Для чого було зібрано 4 сотні екіперованих людей, з битами, арматурами, дубинками і сокирами, при чому частина з них була завезена з інших регіонів? для чого було використано зброю? перші загиблі загиблі зявились зі сторони проукраїнськи налаштованих людей.
Для чого було барикадуватись в будинку профспіфлок і звідти стріляти, кидати пляшки з коктейлями молотова?

Форум » Раздел первый » Наш форум » Интересное видео! (Видео которое вам понравилось,но не понятно в какую тему это)
Поиск: