Четверг, 20.09.2018, 09:32:21

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Флудильная (Для тех кто очень любит общатся ни о чем...)
Флудильная
VintДата: Среда, 07.01.2015, 20:14:20 | Сообщение # 7906
Генералиссимус
Статус: Offline
За тією табличкою середня з/плата в Україні - 3200 грн. Не слабо так smile
Аби ще реальну з/плату взяли. Та в селі...

VaLuTcHiCaДата: Среда, 07.01.2015, 20:30:35 | Сообщение # 7907
Генералиссимус
Вечер добрый!

С Новым Годом!!!Рождеством!!!!Всем любви,добра и счастья!!!

Мое сердце занято....оно перекачивает кровь)
Запомните - этот день обмену и возврату не подлежит. Уоррен Баффет

MilaДата: Среда, 07.01.2015, 20:38:08 | Сообщение # 7908
Генерал-лейтенант
Цитата Vint ()
За тією табличкою середня з/плата в Україні - 3200 грн. Не слабо так Аби ще реальну з/плату взяли. Та в селі...

Все мы понимаем, что такое средняя зарплата. Это не значит, что она не реальная, она средняя)
Но она даже средняя, самая низкая в Европе((( Вот где печалька...

Сообщение отредактировал Mila - Среда, 07.01.2015, 20:39:32

rlepishДата: Пятница, 09.01.2015, 11:29:04 | Сообщение # 7909
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Ти лише не забудь сказати, скільки коштує проїзд/прохід по тих доріжках. Особливо якшо ти живеш в іншій землі (це тіпа області у них там) а заїхав до іншої. Пікнік відразу отмєняєцца. Не кажучі вже про полювання чи риболовлю. Єслі канєшно хазяїну володінь кучу бабла не відвалити cool
Хотя... куча бабла - це за нашими мірками. Для них це звична практика. Може дійсно просто треба звикнути, шо є бабло - ти скрізь людина, нема - ніхто cool

Вінт, а ти не думаєш, про те, що утримання цього всього також коштує гроші? якщо це в приватній власності, то логічно б було власнику відшкодовувати кошти які він витрачає на утримання в чистоті/порядку, якщо у власності громади, то там ти користуєшся доріжками безалатно, однак утримуються вони за рахунок податків, які ти сплачуєш.
про бабло.... викинь з голови совєцько-комуняцькі догми, що те, що всі рівні.... не було такого, завжди був хтось рівніший...

п.с. і да, там де я був, доріжки біля лісу безплатні, ягоди в лісі також.... І лебедів на Рейні годував також з безплатної асфальтної доріжки, яка заходила у воду, для зручного спускання на воду/завантаження човнів на автоприцеп... і таки да, рядом, яхт-клуб обгорожений і користування його послугами платне

Сообщение отредактировал rlepish - Пятница, 09.01.2015, 11:39:49

violettaДата: Пятница, 09.01.2015, 12:48:21 | Сообщение # 7910
Генералиссимус
вот почему-то вспомнилась ст.13 Конституции.

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Пятница, 09.01.2015, 22:06:41 | Сообщение # 7911
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
викинь з голови совєцько-комуняцькі догми, що те, що всі рівні.... не було такого, завжди був хтось рівніший...

Єслі вже чесно... даже чесно-пречесно... то бл.., ніх не хочу я ці "догми" викидати. Ну не можу і всьо! От забилось мені в голову, шо ВСІ ЛЮДИ с...ка рівні. І бабло тут бл.. ні до чого cool

rlepishДата: Суббота, 10.01.2015, 10:31:10 | Сообщение # 7912
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Єслі вже чесно... даже чесно-пречесно... то бл.., ніх не хочу я ці "догми" викидати. Ну не можу і всьо! От забилось мені в голову, шо ВСІ ЛЮДИ с...ка рівні. І бабло тут бл.. ні до чого cool

рівні можуть бути лише там, де править Закон.... а не партія/чиновник

RoДата: Суббота, 10.01.2015, 21:11:38 | Сообщение # 7913
Полковник
Цитата Vint ()

С Новым Годом!!!Рождеством!!!!Всем любви,добра и счастья!!!

С Прошедшим!

«– Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер»
Мессир Воланд (Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита»)

murcielagoДата: Воскресенье, 11.01.2015, 11:09:08 | Сообщение # 7914
Генерал-лейтенант
Надыбал в одном их Second Hand-ов прикольную куртку. Вся такая трансформерная, куча карманов, в которых, в свою очередь, тоже куча карманов, термоподкладка и такое прочее. Оранжевого цвета с серыми светоотражающими полосками. При этом куртец практически не ношен. И не дорого, всего 90 грн. В одном из внутренних карманов обнаружил вот это:

Всего €3,65
Прикрепления: 4055887.jpg(166.7 Kb)

violettaДата: Суббота, 17.01.2015, 19:03:32 | Сообщение # 7915
Генералиссимус
ку)
и тишина... и мертвые с косами )))

зачетная раскраска оранж с серым - видно издалека - у нас, к примеру, в форме таких цветов (жилетки, комбинезоны) дворники уборку проводят.

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Суббота, 17.01.2015, 22:22:22 | Сообщение # 7916
Генералиссимус
Цитата murcielago ()
В одном из внутренних карманов обнаружил вот это:

А вот это уже называется контрабанда валюты! biggrin
...

Цитата rlepish ()
утеплював сам пінопластом 5 см. товщини марки 15... в зимовий період використовую 300 кубів газу (двоконтурний котел + газова плитка) на 150 м. кв.

Роман, все забуваю спитати: яка температура в кімнатах? Це не заради под...шутить cool а дійсно цікаво. Шоб 300 кубів на 150 квадратів та ще взимку... wacko

ПС чи ти не про газ?
...

Цитата VaLuTcHiCa ()
Вечер добрый!

Валли, привет! Особенный shy

rlepishДата: Воскресенье, 18.01.2015, 15:04:48 | Сообщение # 7917
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Роман, все забуваю спитати: яка температура в кімнатах? Це не заради под...шутить cool а дійсно цікаво. Шоб 300 кубів на 150 квадратів та ще взимку... wacko

таки, Вінт, про газ... і таки 300 кубів (350 - якщо на тиждень-півтора морози вдарять до -20).... а температура в кімнатах - хз, не міряв... але комфортна, не нижче +20

VintДата: Воскресенье, 18.01.2015, 16:16:10 | Сообщение # 7918
Генералиссимус
Ну, тоді я хз. У мене будинок "фінський". Плюс зверху мінватою оббитий та сайдінгом. Вікна відповідно дерев'яні а не пластикові (може б пластикові тепліші були але не по карману sad ).
І то у листопаді було більше 200-т кубів, а в грудні вже майже 300.
Так у мене ж квадратура мабуть вполовину менша твоєї.
А, правда ж і зими в цьому році поки що не було... smile

ПС а як у форумчан з топкою? Поділіться, пліз.

machoДата: Воскресенье, 18.01.2015, 22:24:12 | Сообщение # 7919
Генерал-лейтенант
тишина по всем темам...

VintДата: Воскресенье, 18.01.2015, 23:18:11 | Сообщение # 7920
Генералиссимус
Все готовятся к крещенской купели smile

Форум » Раздел первый » Наш форум » Флудильная (Для тех кто очень любит общатся ни о чем...)
Поиск: