Пятница, 20.10.2017, 11:34:35

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Страница 1 из 261232526»
Модератор форума: Vint, Наталия, vorskla1968, Valery 
Форум » Раздел первый » Наш форум » Мне за державу обидно (З подачі scorpion)
Мне за державу обидно
VintДата: Понедельник, 24.11.2014, 21:32:18 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Online
На прохання scorpion.

scorpionДата: Понедельник, 24.11.2014, 21:33:09 | Сообщение # 2
Лейтенант
Статус: Offline
Винт, выдели в отдельную тему, плиз, у скорпиона нет доступа к этой операции. И сразу же вставь это видео, в продолжение о том, как и кто сейчас себя чувствует гидно. http://news.bigmir.net/ukraine....tistov. Это то, о чём кричат "не патриоты"

VintДата: Понедельник, 24.11.2014, 21:35:54 | Сообщение # 3
Генералиссимус

scorpionДата: Понедельник, 24.11.2014, 22:25:16 | Сообщение # 4
Лейтенант
Замечательная есть программа по ICTV. Тоже, наверное русский канал. Называется" Дістало" Именно то, о чём за было новое правительство, отдавшее за свою власть жизни многих людей.
А видео - как им там выжить, когда не стреляют?!

Добавлено (24.11.2014, 21:25:16)
---------------------------------------------
Сегодня такой весёленький репортажи был про пресловутую стену. Радостно, знаете ли - цена вопроса , если не ошибаюсь, 135 миллионов грн, за которые ведутся активные работы - 200 метров рва каждый день. Таким образом протяжённость всего кордона закончат через 30 лет. Сетка стоит только демонстрационная по несколько метров разной прочности, чтобы выбрать. Её уже называют препятствием для русских диких кабанов и зайцев, чтоб на нашу территорию не за бегали. Вот и где взять деньги на медицину или образование?! Говорят, градус недовольства растёт.

rlepishДата: Понедельник, 24.11.2014, 22:58:53 | Сообщение # 5
Генералиссимус
хороший вброс... але ж тільки г..мна...

Скорпіон, а що ви особисто зробили для змін у собі? у місцевій владі? у країні?

п.с. говорят, говорят... на саряе тоже йух написано, а там дрова

scorpionДата: Понедельник, 24.11.2014, 23:24:18 | Сообщение # 6
Лейтенант
Про мене люди у районі та області знають, про себе говорити не буду. Говорять журналісти у репортажах, українські журналісти українського каналу. Не знаю, що і на яких заборах Ви читаєте, але то Ваша справа. Те, як Ви захищаєте владу, я вже зрозуміла, хто захистить народ, яким ота влада скористалася, а темер начхала?!

Добавлено (24.11.2014, 22:19:23)
У собі можливо і є що міняти - рота закрити і голову схилити, сісти тихо і чекати, куди ще нас заведе, але я ніколи не торгувала честю, чесністю і совістю, не ховалася за вигадані імена і не ховала обличчя! Втім, цетема не про мене. Хоті ла б я помилитися, дуже б хотіла, аби не було страшною правдою те, кого майдан привів до влади.

Добавлено (24.11.2014, 22:24:18)
Доведіть, що я помиляюся! Аргументуйте дійсністю!

rlepishДата: Понедельник, 24.11.2014, 23:44:24 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Цитата scorpion ()

поки що від вас чув лише геноцид, голодомор, вандали, погана влада, "дірвались до влади".
і те що, почув поки що нічим не підтвердили.

навіть про Свободу, яка прийшла до влади, ви не в курсі, що на останніх парламентських виборах партія "Свобода" пролетіла повз прохідний барєр і не попала у ВР

п.с. фото "зруйнованих" злими бандерівцями памятників я вистави у флудилку.

Добавлено (24.11.2014, 22:44:24)

Цитата scorpion ()

дійсністю? а як вас це довести, якщо ви цю дійсність (те, що відбувається в нашій країні) сприймаєте не зовсім неадекватно? дійсність не змінюється за помахом чарівної палички: не міняються люди в чиновницьких кріслах, не міняється світогляд і культура людей, не міняється економічна ситуація по принципу: раз і все в шоколаді (я не натякаю на рошен), раз і на вулицях чисто, в квартирах тепло, ковбаса по 2,20 і долар по 67 коп....

зміни будуть, але зміни будуть робити не, ті хто при владі

п.с. наведіть мої слова де я хвалю владу?

scorpionДата: Понедельник, 24.11.2014, 23:52:10 | Сообщение # 8
Лейтенант
Я сказала, де щопонедщопонеділка можна побачити репортажі українських журналістів, о 20.20. Крім того - щодня у новинах інтеру. Брешуть, мабуть. Або ми з Вами про різні країни говоримо. Інформацію про пам'ятники можете ставити куди завгодно, однаково це їх назад не поверне. І те, що свобода не пройшла до парламенту , не є виправданням безвідповідальності злочинців.

Добавлено (24.11.2014, 22:48:27)
Надалі - визнаю, що Ви - людина надзвичайно розумна і у всьому абсолютно права, супердосконала і т.д. Тому , не требтреба розмову переводити на дешеві балачки. Повторюю, аргаргументуйте фактами, а не особистим відношенням. Для цього є інші теми. Отож, Вам перші два запитання - про наших захисників та захисну стіну. Доведіть, що журналісти і люди у репортажах - брехуни.

Добавлено (24.11.2014, 22:52:10)
А я жодного разу не сказала, що у нас народ негарний. Мене вбиває відношення до народу, особливо тих, хто зараз розказує, як краще жити стало, легше дихається та гідність не плюндрується.

VintДата: Вторник, 25.11.2014, 01:02:49 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
не міняються люди в чиновницьких кріслах

На превеликий жаль sad
До теми: https://www.facebook.com/bohdan.....f=story

machoДата: Вторник, 25.11.2014, 01:15:17 | Сообщение # 10
Генерал-полковник
у Скорпиона нервы покрепче чем у Виолетты...
Цитата scorpion ()
визнаю, що Ви - людина надзвичайно розумна і у всьому абсолютно права, супердосконала і т.д.

Цитата scorpion ()
Отож, Вам перші два запитання - про наших захисників та захисну стіну

надо отвечать....

murcielagoДата: Вторник, 25.11.2014, 09:31:59 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Админ, походу, в этой темке надо хорошую ложу сделать для зрителей...

rlepishДата: Вторник, 25.11.2014, 11:37:33 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Цитата scorpion ()
Я сказала, де щопонедщопонеділка можна побачити репортажі українських журналістів, о 20.20. Крім того - щодня у новинах інтеру. Брешуть, мабуть. Або ми з Вами про різні країни говоримо. Інформацію про пам'ятники можете ставити куди завгодно, однаково це їх назад не поверне. І те, що свобода не пройшла до парламенту , не є виправданням безвідповідальності злочинців.

Добавлено (24.11.2014, 22:48:27)
Надалі - визнаю, що Ви - людина надзвичайно розумна і у всьому абсолютно права, супердосконала і т.д. Тому , не требтреба розмову переводити на дешеві балачки. Повторюю, аргаргументуйте фактами, а не особистим відношенням. Для цього є інші теми. Отож, Вам перші два запитання - про наших захисників та захисну стіну. Доведіть, що журналісти і люди у репортажах - брехуни.

Добавлено (24.11.2014, 22:52:10)
А я жодного разу не сказала, що у нас народ негарний. Мене вбиває відношення до народу, особливо тих, хто зараз розказує, як краще жити стало, легше дихається та гідність не плюндрується.

ну так надайте докази на підтвердження ваших слів про памятники. а то 40 чоловік їхало, бачило масово повалені памятники вздовж дороги... "И только мёртвые с косами вдоль дороги стоят...." cool

про забезпечення війсбковою технікою: забезпечуюють тим, що є в наявності і на ходу. те, що стоїть на складах на консервації, в кращому випадку можна на буксирі потягнути, в гіршому - тільки корпус залишився. для відновлення розібрати до гвинтика, почистити, змазати, дістати відсутні запчастини і зібрати назад. це, перше. друге, не всім БТРО положена бронетехніка. стосовно речового забезпечення: тендери по закупівлі теплого (зимового) одягу проведені влітку із термінами виконання кінець грудня 2014 року. человек із МО, який їх провів, зразу звільнився. зараз на нього відкрили справу. нач департаменту МО, який відповідав за медицину, усунутий від посади, проводиться розслідування по фактах. це результат приходу в МО нового міністра та команди волонтерів/добровольців.

стосовно "стіни". виділення коштів в сумах N млн ще не означає, що ті кошти вже можна використати. бюрократична процедура нікуди не ділась, раз, по-друге, тендери - два...

vorskla1968Дата: Вторник, 25.11.2014, 15:51:46 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
стосовно "стіни". виділення коштів в сумах N млн ще не означає, що ті кошти вже можна використати. бюрократична процедура нікуди не ділась, раз, по-друге, тендери - два...

Як взагалі могла з’явитися ідея виділяти на це кошти? Єдине пояснення — це зараз чи в перспективі заробити на цьому гроші.

Делай добро и бросай его в воду.

scorpionДата: Вторник, 25.11.2014, 18:24:05 | Сообщение # 14
Лейтенант
Повалених пам'ятників не було - місцева влада поприбирала уламки. З нашого селища чотири людини чули цю інформацію і бачили пусті постаменти. Втім, з Вашого боку поки що , крім словоблуду нічого предметного не почула. Вибачте, нічого, як я не буду більше говорити одне і те ж по сто разів? Я ніколи не дам інформацію про те, чого не бачила на власні очі.

VovaДата: Вторник, 25.11.2014, 19:32:59 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Цитата scorpion ()
Вибачте, нічого, як я не буду більше говорити

Значить и ветку без названия надо закрыть biggrin

Форум » Раздел первый » Наш форум » Мне за державу обидно (З подачі scorpion)
Страница 1 из 261232526»
Поиск: