Среда, 12.12.2018, 21:43:19

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

• Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Вибори-2014 (Президентські (та може й парламентські) вибори - 2014)
Вибори-2014
VintДата: Среда, 21.05.2014, 12:57:52 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Оце тільки дойшло, шо вже в неділю вибори Президента України.
Вирішив заради так би мовити спортивного інтересу почитати передвиборчі програми хоча б деяких кандидатів.
Аде дзузьки! Чи то лижі не їдуть, чи то я чогось того...
На офіційному сайті ЦВК: http://www.cvk.gov.ua/ нічого подібного не знайшов sad
Пошуковики на запит "передвиборчі програми" видають в основному якийсь стьоб sad
То кого ми хоч обираємо? Чи вже все вирішено і вибори пройдуть "в тьомную"? angry

Може хтось хоча б дати посилання, де знайти ОФІЦІЙНО опубліковані програми кандидатів у Президенти України??? sad

VintДата: Среда, 21.05.2014, 12:59:45 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Єдине, що хоч більш-менш схоже на перелік передвиборчих програм (але чомусь російською мовою!!!), це ось тут: http://vibori.in.ua/kandidaty/predvibornie-programy.html
Чи воно офіційне, чи то так, понаписували аби-шо всім, крім "потрібного" кандидата?

Я у розпачі від такої організації виборів sad

rlepishДата: Среда, 21.05.2014, 13:56:22 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Вінт, а толку з тих програм, якщо ще жоден Президент їх не виконував cool

murcielagoДата: Среда, 21.05.2014, 14:34:32 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
А у нас про выборы можно и не думать. Практически все участки захвачены, сотрудники комиссий запуганы. Даже не знаю, как это все тут будет происходить. Если будет.

VintДата: Среда, 21.05.2014, 18:41:34 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Цитата rlepish ()
Вінт, а толку з тих програм

Нє, ну всеодно цікаво ж! smile

Цитата murcielago ()
А у нас про выборы можно и не думать

Да, у вас там ..опа. И лишний повод раше потом заявить, что НЕ было волеизъявления ВСЕХ граждан Украины sad

rlepishДата: Среда, 21.05.2014, 22:28:58 | Сообщение # 6
Генералиссимус
в Донецькій обл. батальйон "Донбас" взяв під охорону адмінбудівлі в 4 районах, ще в 3 чи 4 - Нацгвардія

Добавлено (21.05.2014, 22:28:58)
---------------------------------------------
Комфорт для Тимошенко від Сім'ї Януковича

Юлія Володимирівна, очевидно зовсім не любить громадський транспорт.
І машини, здається теж.
Вона обожнює літаки!
Навіть до Сум сьогодні полетіла літаком, як написав у себе в Фейсбуці її соратник – нардеп Олег Медуниця. Моя колега – допитливий і професійний розслідувач Катерина Каплюк з'ясувала, що в Суми Тимошенко полетіла літаком авіакомпанії "Урга".
Цю інформацію, їй власне підтвердив сам Медуниця.
Пікантна деталь: авіакомпанія "Урга" належить Едуарду Ставицькому – екс-міністру енергетики, одному з ключових членів Сім'ї Януковича. Ставицький брав участь в розкраданні багатьох українських надр і подарував Януковичу "Межигір'я".
І це саме в нього вдома після втечі з України знайшли 42 кілограми золота і майже 5 мільйонів доларів – нещасні залишки, що Ставицькому, очевидно вже не влізали у валізи з награбованим.
Головою наглядової ради авіакомпанії "Урга" досі є батько Ставицького – Анатолій Борисович.
Відтак, у мене кілька питань до Тимошенко і її команди:
1. Чи було сплачено кошти за використання цього чартеру і скільки?
2. Якщо за використання літака авіакомпанії Ставицького сплачено гроші – це свідома дружня допомога бізнесу члена Сім'ї Януковича? Адже, послатися на те, що вони не знали чия фірма важкувато. "Урга" дуже відома серед любителів пересуватися літаками.
3. Якщо за використання літака гроші не сплачувалися, то що обіцяно навзаєм за цю недешеву "дружню" послугу?
Останнє питання до міністра внутрішніх справ Авакова і в.о.Генпрокурора Махніцького.
Якщо ми щодня від них чуємо про мільярдні суми крадіжок оточення Януковича, чому бізнес Сім'ї спокійно продовжує працювати і наповнювати кишеню своїх власників?
А пані Тимошенко я б порадив в профілактичних цілях повернутися до Києва з Сум електричкою – там жорсткі сидіння, це дуже добре для її спини.
І ще там прості щирі люди, які на відміну від її піарників, опустять Юлію Володимирівну з небес на землю.
І прямому і в переносному сенсі.
Изображение

VintДата: Четверг, 22.05.2014, 04:28:17 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Чорний піар руліт smile Дуже схоже на "заказуху".
Тут немає ніякої сенсації. Росіяни кажуть: ворон ворону глаз не выклюет, у нас кажуть: рука руку миє.
Нажаль це так sad
Стосовно:
Цитата rlepish ()
І ще там прості щирі люди, які на відміну від її піарників, опустять Юлію Володимирівну з небес на землю

то зовсім сумнівно smile

ПС Тимошенко, Порошенко, Тігібко... Всі вони вже достатньо "прославилися". Кожен по-своєму. А от реально вибирати-то і ні з кого... sad

VintДата: Четверг, 22.05.2014, 07:06:30 | Сообщение # 8
Генералиссимус
rlepish, я всеж-таки почитав програми деяких кандидатів на http://vibori.in.ua/kandidaty/predvibornie-programy.html.
Найперше, що мене зараз цікавить - як країна буде захищатись від зовнішнього агресора. На даний момент - Росії, надалі - іншого можливого.
Цікавить також боротьба з корупцією та страшенна прірва між олігархією і переважною більшістю населення України.

Ітак, ось деякі цитати.

Анатолій Гриценко (читав першим, бо тіпа ж військовий і колишній міністр оборони):

...

Петро Порошенко (тіпа лідер рейтингів):

...

Олег Тягнибок (так, заради інтересу):

...

VintДата: Четверг, 22.05.2014, 07:17:43 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Дмитро Ярош (якшо одна візитка його такого переполоху наробила, то програму треба точно почитать smile ):

...

Ну, шо сказать? ХЗ. Якби голосувати за самі програми, то... ладно, не буду прізвище озвучувати. Але ж rlepish каже, шо їх (програми) всеодно ніхто не виконує sad

Тоді за кого?...

vorskla1968Дата: Четверг, 22.05.2014, 08:18:50 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Возобновления ядерного статуса Украины

Не более чем популизм. Впрочем, как и большинство пунктов остальных кандидатов

Делай добро и бросай его в воду.

VaLuTcHiCaДата: Четверг, 22.05.2014, 08:19:04 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Я буду голосовать за Рабиновича biggrin

http://vibori.in.ua/kandida....14.html

Мое сердце занято....оно перекачивает кровь)
Запомните - этот день обмену и возврату не подлежит. Уоррен Баффет

VintДата: Четверг, 22.05.2014, 08:24:45 | Сообщение # 12
Генералиссимус
vorskla1968, так я примерно это же и написал. Зачем он тогда во втором же предложении пишет о гарантиях Англии и США, если у нас будет ядерный статус? sad

ПС я конечно не специалист, но по-моему ядерный статус - это ЕДИНСТВЕННЫЙ способ для Украины разговаривать со всем остальным миром с нормальной позиции, а не такой, как сейчас: то коленно-локтевой, то ещё какой sad
...

Валли, ну ты хоть обоснуй, шоли smile
Неужели поэтому:
Цитата
если вы выберете меня президентом, то через два года я добровольно уйду в отставку

cool

VaLuTcHiCaДата: Четверг, 22.05.2014, 08:44:58 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Он прикольный biggrin

VintДата: Четверг, 22.05.2014, 08:47:35 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Цитата VaLuTcHiCa ()
Он прикольный

Железная логика! biggrin

VaLuTcHiCaДата: Четверг, 22.05.2014, 08:51:47 | Сообщение # 15
Генералиссимус
А то)....и он будет круче других))))....

Форум » Раздел первый » Наш форум » Вибори-2014 (Президентські (та може й парламентські) вибори - 2014)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск: