Пятница, 25.05.2018, 23:37:28

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

• Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Vint  
Форум » Раздел первый » Наш форум » Люди, які мають стати прикладом
Люди, які мають стати прикладом
rlepishДата: Воскресенье, 23.03.2014, 16:20:03 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Цитата
Весь состав Севастопольского военно-морского лицея отказался давать присягу РФ и поднимать флаг России.

Об этом LB.ua сообщил источник в Военно-морском лицее.

В лицее состоялось собрание, на котором вице-адмирал РФ Александр Федотенко агитировал давать присягу Российской Федерации. Несмотря на это, весь присутствующий состав лицея подтвердил свою присягу Украине и отказался поднимать над лицеем флаг РФ.

После чего им объявили, что после окончания учебного года весь личный состав будет уволен из лицея, а желающие смогут продолжить учебу в кадетском президентском корпусе РФ. Те, кто не захочет служить РФ, будут отправлены в Украину для дальнейшего обучения в других военных лицеях страны.

Вони народжені в Україні.

Добавлено (23.03.2014, 14:20:03)
---------------------------------------------
23.03.14 13:43
После ультиматума Украины российские войска освободили полковника Мамчура
В Крыму освобожден из российского плена командир Украинской военной части в Бельбеке Юлий Мамчур.

Об этом рассказал один из офицеров воинской части в Бельбеке майор Валерий Пиковец, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на 5 канал. "Юлий Мамчур сегодня уже на свободе, его отпустили из военной тюрьмы, куда вчера полковника увезли российские солдаты", - сказал Пиковец. Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Турчинов требует освобождения Мамчура: Крым могут отключить от поставок с материка?

Сообщение отредактировал rlepish - Воскресенье, 23.03.2014, 17:01:05

VaLuTcHiCaДата: Воскресенье, 23.03.2014, 16:28:28 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Где то ж есть видео, как они пели гимн Украины, когда поднимали флаг России.....вставь!

Нам есть кем гордиться!

Мое сердце занято....оно перекачивает кровь)
Запомните - этот день обмену и возврату не подлежит. Уоррен Баффет

violettaДата: Воскресенье, 23.03.2014, 18:41:20 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Боже, какая показуха... СМИ вас уже зомбировали... smile

Добавлено (23.03.2014, 16:39:44)
запомните эти лица курсантов... вдруг в след/году мы их увидем в Севастополе... smile

Добавлено (23.03.2014, 16:41:20)
"25-й кадр"... опасайтесь... много психилогического влияния сейчас в СМИ-шных источниках.

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Воскресенье, 23.03.2014, 19:42:14 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Цитата violetta ()
Боже, какая показуха... СМИ вас уже зомбировали...

Добавлено (23.03.2014, 16:39:44)---------------------------------------------
запомните эти лица курсантов... вдруг в след/году мы их увидем в Севастополе...

Добавлено (23.03.2014, 16:41:20)---------------------------------------------
"25-й кадр"... опасайтесь... много психилогического влияния сейчас в СМИ-шных источниках.

Виолетта, если ты не скажешь, что написала бред, то... вобщем отношения наверное изменятся sad

Не буду сейчас говорить, кого зомбируют, но ЭТО не показуха! Это живые примеры патриотизма, чести, достоинства, верности присяге и служения Родине. Да, именно Родине с большой буквы. Вопреки предательству властей и откровенной вражденбности "братьев славян". И если бы в наших войсках все военные были такими, то хрен бы России, а не Крым! А теперь ещё и на Одессу хавальник разинули angry
Ладно, сейчас не об этом.
Героям - слава!
...

Нажаль, інформація про звільнення Мамчура не підтверджується sad

murcielagoДата: Воскресенье, 23.03.2014, 19:45:24 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Молодцы хлопцы!
Флаг над Феодосией

VintДата: Воскресенье, 23.03.2014, 19:49:16 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Цитата murcielago ()
Молодцы хлопцы!

Согласен!

rlepishДата: Воскресенье, 23.03.2014, 20:08:46 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Виолетта, если ты не скажешь, что написала бред, то... вобщем отношения наверное изменятся sad

Не буду сейчас говорить, кого зомбируют, но ЭТО не показуха! Это живые примеры патриотизма, чести, достоинства, верности присяге и служения Родине. Да, именно Родине с большой буквы. Вопреки предательству властей и откровенной вражденбности "братьев славян". И если бы в наших войсках все военные были такими, то хрен бы России, а не Крым! А теперь ещё и на Одессу хавальник разинули angry
Ладно, сейчас не об этом.
Героям - слава!
...

Нажаль, інформація про звільнення Мамчура не підтверджується sad

+100500

violettaДата: Воскресенье, 23.03.2014, 20:55:20 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Цитата Vint ()
Виолетта, если ты не скажешь, что написала бред, то... вобщем отношения наверное изменятся

Винтик... может и бред... но я больше не верю в патриотизм, извини... если мы стали друг против друга, о каком патриотизме может идти речь? sad единицы остались, да........... но их мало... был бы патриотизм - не было бы раскола страны. а так, "власть" имеет силу..... хз... не знаю... у меня уже голова беременная от этой политики )) достало все... жили - жили... сложно, да, но не тужили!!! нормально мирно жили!!!

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Воскресенье, 23.03.2014, 20:59:40 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Цитата violetta ()
у меня уже голова беременная от этой политики ))

Вот это другое дело. Шо голову затуркали - поверю.
А то сразу: показуха sad
Ладно, не будем тут флудить.

Хорошую тему создал Роман, правильную.
Вопреки всему нам есть кем гордиться и на кого равняться.

violettaДата: Воскресенье, 23.03.2014, 21:05:28 | Сообщение # 10
Генералиссимус
+.

rlepishДата: Среда, 26.03.2014, 00:01:22 | Сообщение # 11
Генералиссимус

Екіпаж тральщика "Черкаси"
Цитата

Після 3-годинного штурму українського тральщика "Черкаси" на озері Донузлав у Криму російським окупантам вдалося його захопити. До цього часу він був єдиним кораблем, не захоплених російськими військовими.

За словами старшого мінера артилерійської мінно-торпедної бойової частини, старшого матроса корабля Олександра Гутника, штурм відбувався за участю двох вертольотів Мі-35 і трьох катерів, повідомляє "Лігабізнесінформ".

Окупанти пробралися на борт "Черкас", його екіпаж забарикадувався, але не здавався, були чутні постріли і вибухи. Нападникам вдалося вивести з ладу систему управління тральщика.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник кримського медіацентру Міністерства оборони України Владислав Селезньов, буксир з окупантами "Ковель" тягне захоплений тральщик "Черкаси" в "напрямку причальної стінки 5-го військового містечка". Члени екіпажу тральщика повідомляють, що постраждалих під час штурму немає.

Нагадаємо, штурм тральщика "Черкаси" розпочався три доби тому, весь цей час він курсував без зупинки, періодично відбиваючи спроби його захопити.

violettaДата: Среда, 26.03.2014, 00:04:35 | Сообщение # 12
Генералиссимус
ухх, какие красавцы!!! love ))

rlepishДата: Пятница, 28.03.2014, 00:31:07 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Харків'яни з тральщика "Черкаси" зберегли прапор і повернулися додому
час публікації: 23:00

Харків'яни з тральщика "Черкаси" зберегли прапор і повернулися додому

Екіпаж тральщика "Черкаси" зійшов на берег після штурму російськими військовими в Криму.

Увечері у вівторок 25 березня протягом двох годин моряки останнього українського судна, які несли службу під національним прапором, давали відсіч окупантам. Росіяни зі стріляниною переслідували корабель на вертольотах і швидкісних катерах. Відбити атаку українські моряки не змогли. Судно захопили, пише "МедіаПорт".

Прапор, який команда тральщика "Черкаси" до останнього відмовлялася спускати, моряки – харків'яни Олександр Гутник, Владислав Гедюн і Денис Іващенко з Житомирської області – привезли додому.

Як і більшість членів екіпажу, вони повернулися на материк після захоплення корабля російськими військовими. Вчорашні події на озері Донузлав перед очима у моряків досі.

"До цих пір мені навіть зараз не віриться, що я перебуваю тут. Я думаю, я зараз відкрию очі і буду у себе на кораблі. Буду далі відстоювати честь тральщика "Черкаси", - розповідає старшина першої статті морського тральщика "Черкаси", командир відділення артилеристів Денис Іващенко.

"Переживали все дуже сильно, усім було страшно. Не знаю, як це пояснити словами. Прилетіли вертольоти, почали штурм. Ми встигли знятися з якоря, почали маневрувати, маневрували десь близько години-півтори. Вони кидали гранати світло-шумові, пошкодили рульове управління, тобто залишили корабель без керма. Ми стали безпомічними, не могли маневрувати. Ми встали, нас в борт ударив їх буксир, потім зістрибнули їх бійці – десант або спецназ – озброєні автоматами, в масках. Вони почали повноцінний штурм корабля. Година-півтори години триматися, вертольоти, ці "Віллард", гранати, стрільба з кулеметів, було дуже страшно. Після того, як втратили керування, командир дав команду по верхній палубі – всім сховатися всередині корабля і загерметизуватися. Ми закрилися зсередини.

Тоді вони зламали головно-командний пункт. Командир увійшов в переговори з їх старшим начальником. Він домовився мирним шляхом, щоб екіпаж не постраждав. Ніхто не постраждав", - продовжує він.

Захопити український корабель росіяни намагалися кілька днів. На цих кадрах – одна з невдалих спроб. Українські моряки відбиваються водою з пожежних рукавів. "Черкаси" намагаються прорвати блокаду і пройти між затопленими кораблями. Але буксир росіян б'є українське судно в бік і зіштовхує на мілину. При цьому "Черкаси" не здаються.

"Усі (кораблі – ред.) поздавали, ми вважаємо, що бойова історія нашого корабля така, що просто ганьбити корабель ми не хочемо", - говорить за кадром на відео старший матрос морського тральщика "Черкаси" Олександр Гутник.

Вчорашній штурм росіянам вдався. Корабель відбуксирували до причалу, морякам наказали збирати речі і їхати по домівках.

"Забрав мене і моїх товаришів по службі батько. Він заздалегідь приїхав туди, як відчував. Він все це спостерігав з берега і дуже сильно хвилювався. Батьки мало не отримали інфаркт. Що мама вдома, що батько на березі. Особливо, коли почалися постріли...

Ми не здавалися і хоча б щось робили. Було дві спроби прориву блокади. Трималися до останнього, не зраджували, тобто були вірними своїй присязі, своєму народу, трималися як могли. У екіпажу був бойовий дух, він і залишився", - розповідає старший матрос морського тральщика "Черкаси" Владислав Гедюн.

Моряки кажуть, що з більш, ніж сімдесяти членів екіпажу на бік Росії не перейшов жоден. Близько двох десятків зійшли на берег ще до захоплення. Денис Іващенко пояснює: вони вирішили відправитися до сімей.

"Що тепер? Нам дали припис, підемо до військкомату, там повинні запропонувати три посади, рівносильні за нашим званням. Якщо нас влаштовують ці посади, ми продовжуємо наш контракт далі, якщо ні, то ми звільняємося в запас", - говорить старший мінер, старший матрос морського тральщика "Черкаси" Олександр Гутник.

У те, що повернулися з Криму цілими і неушкодженими, моряки все ще вірять насилу. Вони дякують українцям за підтримку, висловлюють розчарування в тому, що влада Росії і України не можуть знайти спільну мову, а від звернення "герої" бентежаться. І ще – виправдовують російських військових: мовляв, ті лише виконували наказ. Так само, як і вони самі.

"Коли ми йшли, вони все нам говорили: "Молодці, хлопці, ми вас поважаємо. Тому що ви єдині, хто давав нам відсіч", - говорить Денис Іващенко.

Раніше повідомлялося, що український тральщик "Черкаси", штурм якого російськими військами був розпочатий у вівторок, 25 березня ввечері, узятий на буксир сдавшимся українським судном "Ковель", який тягне "Черкаси" до причалу військового містечка.

Добавлено (27.03.2014, 22:31:07)

Цитата
Українські морські піхотинці залишають Феодосію

26.03.2014

Марія Захарченко
Феодосійські морські піхотинці двома колонами виїхали на материкову частину України. Передислокація відбувається під тиском російських військових, які в понеділок вранці штурмом взяли бригаду морської піхоти ВМС України у Феодосії. Доля командира і замполіта батальйону, які були викрадені після штурму, досі невідома.
Офіційного наказу Генштабу Збройних Сил про передислокацію, як кажуть українські військові, все ще немає, але феодосійські морські піхотинці таки почали перебиратися на материк. Передислокація відбувається під тиском російських військ і місцевої влади Криму, повідомив Радіо Свобода представник кримського медіа-центру Міноборони України Руслан Семенюк. У понеділок і вівторок, за його словами, Феодосію покинуло 130 морських піхотинців.
«Вони розташувалися у Генічеську. Доїхали нормально. Дехто з родинами…Є ще охочі переїхати, але їх небагато»,– сказав Руслан Семенюк.
Решта – вирішили або взагалі звільнитися з армії, або перейти на службу в російські війська. Ті, хто перейшов на бік росіян нині наводять лад у зруйнованій під час штурму частині. У понеділок о пів на п´яту ранку російські військові, застосовуючи світло-шумові гранати і гелікоптери, прорвалися на територію бригади морської піхоти ВМС України у Феодосії.
«БТРами вибили ворота КПП та автопарку, зламані сейфи, розтрощені кабінети, на вікнах та стелях сліди від куль, горіла казарма на першому поверсі», – повідомив Руслан Семенюк.
80 піхотинців після штурму були затримані росіянами і фактично у якості полонених доставлені на територію феодосійського морського порту. Згодом половину людей відпустили, решту пообіцяли звільнити за умови примусового вивезення з Криму офіцерів української військової частини. За словами Руслана Семенюка, досі невідомою лишається доля викрадених після штурму командира і замполіта частини.
За інформацією джерел Радіо Свобода, під час штурму українські військові були беззбройні, оскільки перед тим зброю під тиском росіян опечатали на складах. До того ж росіянам було відомо про заплановане на вівторок виведення українських морпіхів із Феодосії, утім вони все одно вдалися до штурму.

Керченських морпіхів «поки не виганяють»
Уже спакували речі і фактично сидять на валізах і керченські морські піхотинці. Як розповів Радіо Свобода заступник командира військової частини А-0669 Олексій Нікіфоров, днями родини військовслужбовців завантажили меблі та побутову техніку у вантажівку і відправили на материк, туди, де мешкають родичі. Загалом виїжджатимуть ті, кого з Кримом ніщо, окрім військової служби, не пов´язує.
Одне з питань, яке нині турбує Олексія Нікіфорова – передислокування стосуватиметься тільки людей або військових частин? Адже постає проблема військових архівів, які вже незабаром будуть просто спалені. В керченському батальйоні морської піхоти зберігаються документи із 98-го року. Це означає, що у разі втрати архіву українським військовим ніде буде брати довідки на отримання пенсій чи то соціальних виплат.
Що стосується військовї техніки і приміщень військових частин, за рішенням самопроголошеної влади Криму усе майно буде націоналізоване і фактично в українських казармах господарюватимуть росіяни. Щоправда трофеїв «на ходу» в них небагато.
«У мене із сорока БТРів змогли б поїхати у кращому випадку вісім…Це вже хай політики ділять, як у 93-му ділили Чорноморський флот», – каже Олексій Нікіфоров.
Наразі ж, за словами заступника командира батальйону керченських морпіхів, в його частині усе спокійно.
«Нас поки ніхто не виганяє», – розповідає Олексій Нікіфоров.
Питання із російськими військовими, які кілька днів тому підняли над частиною російський прапор, тут намагаються вирішувати «у дипломатичному руслі».

Деляти́цький Дмитро́ Євге́нович (14 серпня 1976, Хабаровськ, СРСР) — підполковник Військово-Морських Сил ЗС України, командир 1-го окремого батальйону морської піхоти (з 2012 року).

Заступник командира керченського батальйона морської піхоти Олексій Нікіфоров

violettaДата: Пятница, 28.03.2014, 00:40:15 | Сообщение # 14
Генералиссимус
ты специально, Имхо, о Керчи??? sad

Сообщение отредактировал violetta - Пятница, 28.03.2014, 00:41:18

rlepishДата: Пятница, 28.03.2014, 00:45:59 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Цитата violetta ()
ты специально, Имхо, о Керчи??? sad

не зрозумів, про що ти?

Форум » Раздел первый » Наш форум » Люди, які мають стати прикладом
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3