Воскресенье, 25.02.2018, 23:28:32

Великая Писаревка

Приветствую Вас Гость

ИнформБюро
Сайту:

География посетителей
Статистика
Полный анализ сайта
Меню сайта
Мини-чат
[ Личные сообщения() Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Для участия в форуме необходима авторизация.

Страница 13 из 15«121112131415»
Модератор форума: Vint 
Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
А ты готов в Евросоюз?
Камо грядеши?
1.Я за немедленное вступление в ЕС[ 3 ][15.79%]
2.Я за немедленное вступление в ТС[ 1 ][5.26%]
3.Украина должна лавировать между ЕС и ТС никуда не вступая[ 4 ][21.05%]
4.Я за вступление в ЕС, но нужно выторговать более выгодные условия[ 4 ][21.05%]
5.Я за вступление в ЕС, но с отсрочкой на полгода[ 1 ][5.26%]
6.«Мы вас похороним»[ 0 ][0.00%]
7.Мне все равно[ 0 ][0.00%]
8.Мне за державу обидно[ 6 ][31.58%]
Всего ответов: 19
violettaДата: Воскресенье, 16.03.2014, 21:07:27 | Сообщение # 181
Генералиссимус
Статус: Offline
Цитата Vint ()
Неужели rlepish был прав

может и прав... но может и ему уже впаривают biggrin

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

VintДата: Воскресенье, 16.03.2014, 21:10:53 | Сообщение # 182
Генералиссимус
К сожалению, сейчас всем впаривают. Информационная ВОЙНА sad

violettaДата: Воскресенье, 16.03.2014, 21:12:05 | Сообщение # 183
Генералиссимус
да... я вам об этом говорила недели две назад, как минимум... вы не верили... теперь убедились ((

Сегодня Я Богиня... а в остальные дни так... всего лишь Принцесса) Могу пойти налево, могу пойти направо, ведь Я имею право на любой шаг!

rlepishДата: Понедельник, 17.03.2014, 00:11:55 | Сообщение # 184
Генералиссимус
2violetta, тиждень пропаганди рос тв каналів вже замітно cool

violettaДата: Понедельник, 17.03.2014, 00:19:44 | Сообщение # 185
Генералиссимус
что Вам заметно, Рлепиш? я их новини не смотрю... смотрю "След", "Интернов" и "Сумерки" . Сумерки обожаю... а новости тут читаю ... от Вас)) так что заметно? dry

Добавлено (16.03.2014, 23:19:44)
---------------------------------------------
и еше салют смотрю... в реали... красиво. даже на НГ такого не было... Симферополь весь озарен небесными звездами салюта.......... ппц............ а мне грустно.............. жесть........ sad

Сообщение отредактировал violetta - Понедельник, 17.03.2014, 00:25:07

rlepishДата: Понедельник, 17.03.2014, 00:26:46 | Сообщение # 186
Генералиссимус
Цитата violetta ()
Симферополь весь озарен небесными звездами салюта.......... ппц............ а мне грустно.............. жесть........ sad

хто ж вам, кримчанам, винуватий

violettaДата: Понедельник, 17.03.2014, 00:41:23 | Сообщение # 187
Генералиссимус
не мы (жители) эту хню затеяли, Рома, ты прекрасно понимаешь это... политики не нашли взаимопонимания.... трудно и больно все это видеть....... wacko

vorskla1968Дата: Четверг, 20.03.2014, 00:31:24 | Сообщение # 188
Генералиссимус
Парубий в срочном режиме хочет ввести визовый режим для россиян. Сомневаюсь, что Путин от этого пострадает или диверсантов меньше станет. А вот простым россиянам (бывшим украинцам) станет гораздо сложнее проведывать своих родственников и могилки родных.
Кроме того, следует ожидать ответного хода от России. Представляю, как обрадуются наши работяги, которые из-за отсутствия рабочих мест в Украине зарабатывают на жизнь в соседнем государстве. Если загранпаспорт сделать не так и сложно, то визу получить - лишняя морока.

Делай добро и бросай его в воду.

VintДата: Четверг, 20.03.2014, 00:44:09 | Сообщение # 189
Генералиссимус
Ну да. Особенно получать визу, чтобы просто съездить на автозаправку - так это вообще нонсенс.

ekaterina-obodecДата: Четверг, 20.03.2014, 01:30:52 | Сообщение # 190
Генерал-майор
А как это успокоит юго-восток!!!

не что либо как, а как либо что

vorskla1968Дата: Пятница, 21.03.2014, 10:30:41 | Сообщение # 191
Генералиссимус
Сегодня Украина подпишет политическую часть ассоциации с ЕС. Что это значит?http://blogs.korrespondent.net/business_blogs/blog/sols2/a134690
Кто не хочет читать полностью - привожу только итог

Как видите политическая часть договора об ассоциацию с ЕС действительно интересная и содержит очень много полезной информации, которая касается гастербайтеров, виз, борьбы с коррупцией и помощи Украине в случаи военных конфликтов. При этом, если внимательно прочитать текст, то заметно, что писали европейские бюрократы, которые действительно умеют очень хорошо обыгрывать юридические формулировки. В результате много лозунгов, много обещаний, но все сводиться к тому, что нужно в очередной раз, все обсудить, еще раз провести переговоры, еще подписать много других договоров и соглашений и тога может, все будет работать. А пока, что читаем и еще раз читаем, чтобы потом не появлялись мифы, типа «Договор об ассоциации автоматически вводит безвизовый режим Украины с ЕС»..

Делай добро и бросай его в воду.

Сообщение отредактировал vorskla1968 - Пятница, 21.03.2014, 10:33:01

rlepishДата: Вторник, 13.05.2014, 14:04:26 | Сообщение # 192
Генералиссимус
Главный реформатор Грузии в 2004-2008 годах Каха Бендукидзе посетил Украину. В середине марта он провел встречу с украинскими бизнесменами, на которой высказал свое видение ситуации в нашей стране. Бывший министр по координации экономических реформ рассказал о том, как Украина отстает от других государств региона, посоветовал прекратить выбирать во власть популистов и удивился количеству больничных коек.
Эти и другие интересные мысли Кахи Бендукидзе – в материале Platfor.ma.

Добавлено (07.04.2014, 00:26:32)

Добавлено (07.04.2014, 00:27:11)

Добавлено (07.04.2014, 00:27:52)

Добавлено (07.04.2014, 00:28:08)

Добавлено (13.05.2014, 14:00:40)
Факти, які ми повинні знати про федерацію та децентралізацію

11:35

01.05.2014

Чому Україні потрібна децентралізація і чому непотрібен федеральний устрій

Про федерацію

● Федерація – це не процес зміцнення повноважень окремих регіонів, а навпаки союз, об’єднання державних чи квазідержавних утворень, які обмежують свої суверенні повноваження через передачу частини повноважень центральному уряду.

● Якщо зазирнути в історію, то ми там не знайдемо жодного випадку, коли унітарна країна добровільно розділилася б на федеральну.

● В жодному тлумачному словнику немає поняття „федералізація” в сенсі перетворення унітарної країни на федеральну - це сучасний неологізм, який штучно створений і суперечить логіці. Сьогодні термін «федералізація» більш підходить до ідеї Путіна щодо відновлення СССР – об’єднання нині незалежних держав у одне державне утворення.

● Для створення федерації необхідно об’єднання суверенних держав чи квазі-держав з власними Конституцією, парламентом, урядом, власним законодавством. В Україні серед усіх регіонів лише Кримська Автономія мала свою Конституцію та свій Уряд. Штучне утворення комуністами АРК в 1990 році заклало в державний організм України міну сповільненої дії, яка вибухнула в 2014 році. Це не унікальний випадок. Історія знає приклади, коли складові федерації виходять із її складу і держава розпадається. В останні часи так щезли з карти світу Югославія, Чехословаччина, виділились нові держави із складу Ефіопії. Часто такий розпад супроводжується війнами.

● Оскільки федеративні держави є менш стійкими державними утвореннями, у світі лише 24 федеральні країни з більш ніж 200 країн, в Європі їх 5.

● Історія свідчить, що процес об’єднання суб’єктів у федерацію здебільшого є результатом та підсумком воєн, розпадом багатонаціональних імперій чи об’єднання колишніх колоній (США, Сполучені штати Мексики, Канада, Нігерія).

● Випадки перетворення унітарної держави на федерацію були тільки після поразки цієї держави у війні, коли завойовники розділяють її з метою послаблення та неможливості реваншу (Німеччина, Австрія після другої світової війни).

● Ультиматум Росії щодо федералізації України це просто спосіб отримати контроль над окремими суб’єктами федерації шляхом приведення до влади маріонеткових урядів, що дозволить „дешево та сердито” контролювати території без „дорогої” у всіх сенсах військової окупації. Адже для утримання в окупації такої великої території, як Україна, потрібна окупаційна армія чисельністю близько 1,5 млн. осіб, що для Росії не є можливим. Саме тому перетворення України на групу квазідержав, які ворогують між собою є найкращим способом утримання їх в орбіті Росії.

● Багато федеративних країн страждають від внутрішніх протиріч та конфліктів суб’єктів федерації (Бельгія, Іспанія).

● Прикладом успішної федеративної країни в Європі, що склалась досить давно є Швейцарія, хоча її офіційний статус – Конфедерація. Стійкість цієї країни визначається її широкою децентралізацією і зацікавленістю країн-сусідів у її збереженні, як території спокою для фінансів.

● Унітарна країна більш приваблива для великих інвесторів, наприклад банків, тому що немає потреби вступати у відносини з офіційними структурами кожного суб’єкта федерації

Добавлено (13.05.2014, 14:04:14)
Що таке децентралізація і чому вона потрібна Україні і кожній громаді?

● Децентралізація це передача повноважень, ресурсів та компетенції вирішувати основні питання життя на найбільш наближеному до людини рівні де це можна зробити найбільш ефективно.(це є принцип субсидіарності)

● Увага! Передача повноважень лише на регіональний рівень до того, як відбудеться формування сильного місцевого самоврядування та рівні громад несе ризик формування середньовічних феодальних володінь з повністю безправними місцевими громадами.

Посилення регіонального рівня, без повноцінного самоврядування на рівні місцевому несе загрозу концентрації повноважень та ресурсів саме у регіоні, відтак громади залишаються і далі безправними. На рівні регіону формується квазідержавна регіональна еліта і процес сепаратизму розпочинається знову.

Тому рівень громади і є в децентралізації основним, базовим.

● Найближчий до людини - рівень громади, або базовий рівень . В цьому випадку всі питання вирішуються швидко та ефективно.

● Які повноваження місцеве самоврядування реалізує на рівні громади? Це дошкільна та базова середня освіта, культура, первинна медицина, охорона правопорядку, комунальні питання, місцева інфраструктура, соціальна допомога, тощо.

Проте слід пам’ятати: передати повноваження можна лише тим, хто здатен ці повноваження виконувати.

● Для можливості виконувати передані повноваження, громади мають бути спроможними: організаційно, фінансово, кадрово. Саме тому громади в процесі децентралізації стають значно більшими, об’єднуючи ресурси, стаючи заможнішими та краще розвиваються. Наприклад, містечко та навколишні села становитимуть єдину територіальну громаду.

● Одночасно з децентралізацією повноважень відбувається фіскальна децентралізація. Це означає, що громада отримуватиме більшу долю сплачених податків і відповідно плануватиме бюджет програмно-цільовим способом, що покриватиме потреби на виконання нових повноважен

Добавлено (13.05.2014, 14:04:26)
● Органи місцевого самоврядування цього базового рівня– обрана прямими виборами Рада громади та голова громади (сільський, селищний, міський голова). Рада формує виконавчий орган. Голова громади є керівником виконавчого органу та головує на засіданнях ради.

● Районний рівень. Ті питання, що неможливо вирішити на рівні громади вирішуються на районному рівні - надання стаціонарної медичної допомоги, спеціалізованої середньої освіти, тут розміщуються органи державної виконавчої влади типу інспецій – податкова, архітектурно-будівельна, екологічна тощо.

● На обласному рівні вирішуються ті питання, що не можуть бути вирішені на двох попередніх – базовому та районному. А саме: високоспеціалізована медицина, професійно-технічна освіта, питання планування регіонального розвитку, внутрішньообласна інфраструктура – магістральні газогони, водогони, мости, шляхи, охорона природи, забезпечення прав меншин.

● На районному та обласному рівнях - місцеве смоврядування у вигляді Рад обиратиметься прямим голосуванням. Кожна рада обиратиме собі голову та форуватиме виконавчий орган.

● Поширюється твердження ніби державні адміністрації будуть ліквідовані. Насправді концепція реформи говорить не про ліквідацію, а про реорганізацію цих структур. Функція державного контролю в областях зв’язує державу в цілісний організм і запобігає свавіллю місцевих „князьків”. Саме тому без державного нагляду за законністю діяльності місцевого самоврядування не живе жодна країна, навіть з федеративним устроєм.

● В залежності від країни функцію контролю з діями місцевої влади виконує або воєвода, або урядовий комісар, або префект. Його функції : 1) Забезпечити контроль за законністю діяльності органів місцевого самоврядування 2) Координація підрозділів органів виконавчої влади – тих самих інспекцій – податкової, архітектурно-будівельної, екологічної, освіти тощо. 3) Діяльність у випадку надзвичайного або військового стану

● Реорганізація обласних державних адміністрацій включатиме створення на їх базі виконавчих органів облсних чи районих рад. Структура цих органів визначатиметься самостійно на місці у відповідності до компетенції. Відповідальності та фінансових можливостей. Наприклад – „Управління економіки” або „Управління економіки промисловості, торгівлі та регіонального розвитку”. Ці структурні рішення не потребуватимуть затвердження центрального рівня.

● Місцеве самоврядування нестиме відповідальність за свою діяльність двох видів. Перший - перед виборцями за ефективність діяльності, другий – перед державою за законність діяльності.

● Пропозиції окремих партій обирати не тільки Ради, але й представників держави (голів ОДА) в областях суперечать здоровому глузду. В цьому випадку не можна буде говорити про повсюдність держави Україна на всіх територіях країни, а значить держава матиме серйозі загрози власному існуванню.

rlepishДата: Пятница, 30.05.2014, 00:29:39 | Сообщение # 193
Генералиссимус
Alex Zavodyuk
23 хв

Арсений вдали от родины пустился во все тяжкие. Ходит по фастфудам и питается сосисками. Мне интересно где он ночевал этой ночью?
Прикрепления: 3636762.jpg(41Kb)

machoДата: Пятница, 30.05.2014, 15:43:24 | Сообщение # 194
Генерал-лейтенант
Цитата rlepish ()
питается сосисками.
не питается, а закусывает! если у них томатного сока на разлив не продают, тогда что делать?

violettaДата: Пятница, 30.05.2014, 16:02:07 | Сообщение # 195
Генералиссимус
//

Сообщение отредактировал violetta - Пятница, 30.05.2014, 16:45:11

Форум » Раздел первый » Наш форум » А ты готов в Евросоюз? (Куда идти Украине?)
Страница 13 из 15«121112131415»
Поиск: